مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا
آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده مشاوره رایگان در ارتباط به مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کشورهای گوناگون به زمان آموزان خود می باشد. در اینجا یک سری شرایط کلی برای مهاجرت به کانادا را برای شما عزیزان شرح میدهیم.

url
اگر برای کار و یا اخذ ویزای کاری قصد مهاجرت به کانادا را دارید باید به 6 عامل اصلی برای این کار دقت کنید. فرم مخصوصی مهاجرت به کانادایی که به شما داده می شود تا برای اقدام به مهاجرت آن را پر کنید از 100 امتیاز است که شما می بایست امتیاز 67 را از آن کسب کنید تا موفق شوید به عنوان Skilled Worker به کانادا مهاجرت کنید. ولی اگر امتیاز شما از 67 کمتر شود متاسفانه شما برای مهاجرت به کانادا پذیرفته نخواهید شد و بهتر است در صورت کمبود و ارزیابی امتیاز فعلا برای مهاجرت اقدام نکنید. از مواردی که برای اخذ ویزای کانادا دارای اهمیت است ، میزان سطح مهارت زبان انگلیسی و یا زبان فرانسه شماست. بخش زبان دارای 24 امتیاز از 100 امتیاز موجود می باشد. بخش اصلی بعدی مربوط به تحصیلات و سوابق تحصیلی شما می باشد. این بخش دارای حداکثر امتیاز 25 می باشد که در صورت داشتن مدرک کارشناسی ارشد و یا مدرک دکتری و سپری حداقل 17 سال آموزشی و تحصیلی ، شما میتوانید حداکثر این امتیاز را کسب کنید. لازم به ذکر است برای کسانیکه حداقل 12 سال تحصیلی را سپری کرده اند و دیپلم دارند 12 امتیاز در نظر گرفته شده است.برای سوابق کاری نیز 21 امتیاز در نظر گرفته شده است بطوریکه اگر بیش از 4 سال سابقه کار داشته باشید از این امتیاز نیز حداکثر امتیاز را کسب می کنید. برای مهاجرت به کانادا سن نیز یک عامل تعیین کننده محسوب میشود که گروه سنی 21 تا 49 سال نهایت امتیاز این بخش را می گیرند. اگر پیشنهاد کاری نیز از کانادا داشته باشید این امر میتواند شانس شما را تا 10 امتیاز افزایش دهد و نهایت امتیاز این بخش 10 امتیاز می باشد. 10 امتیاز نیز برای افراد تحت پوشش شما در نظر گرفته شده است که با توجه به شرایط وی شما میتوانید از این امتیاز نیز استفاده کنید.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار ککنده دوره ها ی آموزش زبان انگلیسی و همچنین دوره های آموزش زبان فرانسه می باشد. شما میتوانید برای مشاوره مهاجرت به کانادا و یا اطلاع از دوره های با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت اموزشگاه همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Related Articles

4 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

Salam shoma masaele marboot be ezaame daneshjoo ro ham too moasese anjam va be ohde daarin ? Mitoonam baraye mohajerat azatoon hoozooran moshavere begiram

سلام
مشاوره انجام میدیم ولی کارای مهاجرتی و اعزام دانشجو خیر

سلام
میشه یه مقاله هم در ارتباط با دانشگاه های برتر کانادا بزارید
با تشکر

سلام
حتما این مقاله در روزهای اخیر به انتشار میرسه

You must be logged in to post a comment.