تقویت آیلتس IELTS

تقویت آیلتس IELTS
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزارکننده دوره های تضمینی و تخصصی آمادگی آزمون آیلتس میباشد. این آموزشگاه همواره ارایه دهنده دوره ها و مشاوره های مختلف برای تقویت آیلتس IELTS می باشد.
در بخش Listening ، برای تقویت آیلتس IELTS به بخش معرفی و آشنایی با موضوع در ابتدای آن بخش دقت کنید تا با آوا ها و موقعیت و گویندگان در بخش Listening آیلتس بیشتر آشنا شوید. در هنگام پخش فایل Listening حتما تا آخرین لحظه پخش فایل به آن گوش دهید و به سوالات نگاه کنید. اصولا بین بخش های مختلف کمی مکث وجود دارد ، سعی کنید در آن زمان به سوالات پیش رو خود نگاه کنید. در آخر زمان Listening وقت انتقال پاسخ ها به پاسخ نامه از گرامر و دیکته پاسخ های خود را چک کنید.

ielts-british-council-dehradun-uttarakhand
در بخش Reading ، گاهی نمونه ای از سوالات حل شده است برای تقویت آیلتس IELTS حتما به نمونه حل شده نگاهی دقیق بیاندازید.
برای تقویت آیلتس IELTS در بخش Writing ، به محدودیت میزان واژگان تعیین شده و زمان تعیین شده بسیار دقت کنید. همیشه بخش دوم Writing دارای نمره بیشتری می باشد بنابراین برای بخش اول زیاد از حد زمان نگذارید. سعی کنید جملات و ایده های خود را بسیار مناسب در کنار هم بچینید. اگر در بخش اول کمتر از ۱۵۰ واژه و در بخش دوم کمتر از ۲۵۰ واژه بنویسید نمره آیلتس خود را از دست خواهید داد.
در بخش Speaking برای تقویت آیلتس IELTS حتما به چهره ممتحن خود نگاه کنید و حواستان را جلب دستگاه ضبط صدای موجود در آزمون نکنید. در این بخش دقت داشته باشید که قدرت برقراری ارتباط شما مورد ارزیابی قرار میگیرد نه علم زبانی شما. سعی کنید جملاتی که بیان میکنید از پیوستگی خوبی برخوردار باشد و مفهوم اصلی و مرتبطی را بین کنید.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های مختلف مکالمه زبان انگلیسی و همچنین دوره های امادگی آیلتس IELTS میباشد. برای اطلاعات دقیق تر از سطح کنونی زبان خود در عملکرتان در آزمون آیلتس میتوانید به بخش تعیین سطح آنلاین آزمون آیلتس وب سایت مراجعه نمایید و نتیجه آزمون خود را از طریق تماس و یا مراجعه به آموزشگاه مورد بررسی و مشاوره قرار دهید. شما عزیزان میتوانید برای تقویت آیلتس IELTS با مشاورین ما از طریق بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه و همچنین برای اطلاعات دقیق تر با شماره تمای هاس ۸۸۸۵۴۰۴۸ و ۸۸۸۵۴۲۰۷ تماس حاصل نمایید.

Related Articles
آیلتس آکادمیک
رشته های مورد نیاز برای اقامت استرالیا
آموزش کامل تافل

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *