ثبت نام IELTS

ثبت نام IELTS

در اینجا به چند نکته پیرامون ثبت نام IELTS اشاره می کنیم و سوالاتی که ممکن است در این زمینه برای شما عزیزان پیش بیاید. آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در صدد یاری به داوطلبین آزمون IELTS در زمینه ها مختلف آموزشی و مشاوره می باشد.

ثبت نام IELTS

ثبت نام IELTS

در روند ثبت نام IELTS تفاوت بین ثبت نام و رزرو آزمون IELTS چیست ؟

ثبت نام یک پروسه ایجاد یک پروفایل می باشد که شامل اطلاعات فردی در یک فرم می باشد. رزرو آزمون IELTS در زمانی است که شمار وارد پروفایل خود می شوید و تاریخی را برای آزمون خود انتخاب می کنید و هزینه آزمون IELTS خود را می پردازید.

چرا می بایست یک پروفایل برای داوطلبین وجود داشته باشد ؟

اگر پروفایل شما تایید نشود تنها کافی است به سیستم وارد شوید و روی لینک پروفایل داوطلب کلیک کنید و اطلاعات را باز نویسی کنید. اگر از قبل پروفایلی داشته باشید تنها کافی است جزییات ثبت نام IELTS خود را وارد کنید. تمامی جزییاتی که ارایه می دهید روی برگه آزمون شما چاپ خواهد شد بنابراین دقت داشته باشید که در تایپ و دیگر بخش های اطلاعاتتان ایراد و اشتباه دیگری نداشته باشید. لحظه ای که پروفایل خود را بسازید می توانید هر لحظه اطلاعات آن را نیز تغییر دهید.

چرا نمی توان از کارت ملی برای ثبت نام آزمون IELTS استفاده کرد ؟

قوانین آزمون IELTS نیازمند کارت شناسایی می باشد که دارای عکس ، امضا ، و تاریخ به زبان و حروف انگلیسی باشد. بنابراین ثبت نام آزمون IELTS را بر اساس پاسپورت و گذرنامه شما انجام می دهند.

اگر نوع آزمون IELTS (جنرال / آکادمیک ) و یا تاریخ آزمون را اشتباه انتخاب کنم چه اتفاقی می افتد ؟

در سیستم ثبت نام آزمون قبل از تایید هر نوع اطلاعاتی سوال تایید را از شما می پرسد و به سادگی کلیک بر یک دکمه اطلاعات ثبت نخواهد شد. اگر با این حال اطلاعات را اشتباه وارد نمودید ، می بایست برای مدت 5 روز صبر کرده و به طور اتوماتیک ثبت نام شما کنسل می شود. در ادامه شمامی توانید برای تاریخ جدیدی ثبت نام کنید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده راهنمایی های لازم جهت ثبت نام IELTS و دوره های آموزشی آزمون آیلتس به شما عزیزان می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از وضعیت نمره آیلتس خود در آزمون IELTS موجود در وب سایت آموزشگاه شرکت نمایید و برای نتایج و یا مشاوره با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

Related Articles
تدریس خصوصی تافل تضمینی
زبان ماندارین
آیلتس آکادمیک
You must be logged in to post a comment.