آموزش ایتالیایی

آموزش ایتالیایی

آموزش ایتالیایی برای بسیاری از علاقه مندان ادامه تحصیل در ایتالیا هدفی بسیار مهم و نقش آفرین است. در اینجا به برخی از دلایل یادگیری و آموزش ایتالیایی اشاره می کنیم. یادگیری یک زبان فرا تر از یادگیری لغات و قوانین زبان می باشد. آموزش زبان ایتالیایی شما را قادر به دسترسی به برقراری ارتباط با بیش از 64 میلیون ایتالیایی زبان در سراسر دنیا می کند. زبان ایتالیایی بکب از ساه ترین زبان های خارجی مخصوصا برای افرادی که انگلیسی میدانند محسوب می شود. ساختار گرامری و ساختار جملات ایتالیایی با زبان انگلیسی متفاوت می باشد اما بسیار ساده تر است. زیرا هر دوی این زبان ها ریشه لاتین دارند و بیش از هزیاران ریشه واژگانی مشترک دارند. این نوع واژگان دارای معانی و آوای یکسان می باشند.

آموزش ایتالیایی

آموزش ایتالیایی

مزایای آموزش ایتالیایی

دانستن مهارت های گفتاری زبان ایتالیایی مراحل بسیاری را برای پیشرفت شما فراهم می سازد.
برای بازرگانی – از آلپ تا مدیترانه ، ایتالیا مملو از توقف گاه های سفر های بازرگانی می باشد. اما اگر شما زبان ایتالیایی را بدانید شانستان برای بازرگانی بسیار بیشتر می شود. ایتالیا یکی از چهار مرکز اقتصادی اروپا محسوب می شود و یکی از بزرگترین صادر کنندگانن اجناس لوکس محسوب می شود.
زندگی خارج از کشور – وقتی به راحتی به زبان ایتالیایی صحبت می کنید به طوری که نیازی به همراه داشتن کتب کمکی برای زبان در سفر ندارند، ماندن در یک کشور خارجی بسیار تحریک کننده می باشد. وقتی در زندگیتان دنبال یک تغییر می خواهید باشید می توانید برای ادامه تحصیل و یا زندگی در ایتالیا نیز حساب کنید.
ورزش مغز – حتی اگر تصمیم به یادگیری و آموزش ایتالیایی به عنوان یک فعالیت تفریحی را دارید ، دانستن زبان های خارجی وو گوناگون باعث سلامت مغز حتی در سنین بالا می باشد. زیرا دانستن زبان خارجی شبکه های جدیدی در مغزتان ایجاد می کند.

آموزش زبان ایتالیایی در آموزشگاه ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی زبان ایتالیایی می باشد. شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون این زبان می توانید به دپارتمان زبان ایتالیایی موجود در وب سایت آموزشگاه مراجعه نمایید و برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *