آموزش زبان

آموزش زبان

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره ها و کلاس های گوناگون آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان های خارجی شامل آموزش زبان اسپانیایی ، آموزش زبان فرانسه و تقریبا تمامی زبان های اصلی دنیا می باشد که تعداد این زبان ها بیش از 13 زبان در این مرکز آموزشی می باشد. آموزش و یادگیری زبان های خارجی مخصوصا آموزش زبان انگلیسی از درجه اهمیت بسیاری برخوردار است از جمله در زمینه پیدا کردن موقعیت های کاری ، ادامه تحصیل ، جایگاه اجتماعی. شما عزیزان می توانید در دوره های گوناگون آموزشی زبان آموزشگاه ایران کمبریج شرکت نمایید و مدارک مرتبط با این دور

ه ها که قابل ارایه به تمامی سازمان ها و کشور ها نیز می باشد دریافت نمایید.

آموزش زبان

آموزش زبان

شرایط استفاده از دوره های آموزش زبان

برای شرکت در تمامی دوره های آموزش زبان در ایران کمبریج نیاز است شما عزیزان در ابتدای دوره در آزمون تعیین سطح مربوط به آن زبان شرکت نمایید. آزمون تعیین سطح برای مشخص کردن دوره مناسب سطح شما می باشد و به شکل اجباری و البته رایگان می باشد. برای انجام آزمون تعیین سطح تنها لازم است زمان مورد نظر و متاسب خود را وقت گرفته و با شماره های 88854048 و 88844207 تماس حاصل نمایید. برای شرکت در دوره های آموزشی زبان انگلیسی تعیین سطح همه روزه با تعیین وقت قبلی انجام می گیرد ولی برای شرکت در دوره های آموزشی زبانهای دیگر می بایست تنها روزهای خاصی در آموزشگاه حضور یابید.

آموزش زبان از طریق وب سایت

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره این امکان را نیز برای شما عزیزان فراهم می سازد تا از طریق وب سایت این مرکز آموزشی نیز به آموزش و یادگیری زبان های خارجی بپردازید . برای مثال می توانید به لینک های زیر برای آموزش مربوط به زبان های مختلف مراجعه نمایید.

آموزش اصطلاحات زبان عربی

آموزش اصطلاحات رایج انگلیسی

آموزش اصطلاحات انگلیسی بازرگانی

آموزش انگلیسی در سفر

این صفحات تنها تعداد محدودی از صدها صفحه آموزش رایگان زبان در وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج می باشد.

 

Related Articles

یک دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

خیلی خوب بود ممنون

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *