آموزش لغات آیلتس

آموزش لغات آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش آیلتس زبان انگلیسی می باشد و در این بخش به راهکار های آموزش لغت آیلتس برای شما داوطلبین آزمون IELTS اشاره می کند. تقویت مهارت لغت برای هر کاندادی آیلتسی بسیار نقشی مهم و اساسی دارد. نکته و سوال اصلی در این بخش چگونگی دستیابی به این موضوع می باشد. در این مطلب به چند نکته و راهکار برای آموزش لغات آیلتس به شما عزیزان اشاره می کنیم.

آموزش لغات آیلتس

آموزش لغات آیلتس

راهکار های آموزش لغات آیلتس

در ابتدا بهتر است که بدانید می بایست به خودتان زمان دهید. یادگیری لغات آیلتس زمان بر است و ممکن است عجله شما در پروسه یادگیری تان شما را به سختی بیندازد. اگر در تلاش باشید تا در مدت کوتاهی تعداد بسیاری لغت را بیاموزید ممکن است گیج شوید و بهترین تعداد آموزش لغات آیلتس در روز 5 لغت می باشد. این تعداد به این معنی است که شما هفتگی بیش از 30 لغت را یاد میگیرید.
نکته بعدی برای توجه اینست که روی مهارت listening و reading خود توجه بیشتری داشته باشید. با در معرض بودن زبان شما این شانس را دارید تا تعداد لغات بیشتری را فراگیرید.
روی دیکته و هجی لغات بسیار دقت داشته باشید زیرا این بخش دارای امتیاز خاص خود در آزمون آیلتس می باشد. مخصوصا در بخش listening ایرادات نوشتاری و دیکته ای شما می تواند حتی تا 2 نمره در روی نمره شما اثر گذار باشد. نکته ای که در زبان انگلیسی مربوط به این بخش می باشد این موضوع است که نوع نوشتار و نوع گفتار این زبان با هم متفاوت است ازین رو بسیاری از زبان آموزان در نوشتار این زبان دارای غلط های دیکته ای می باشند.
برای یادگیری و بخاطر سپردن لغات بهتر است آن ها را در گروه های لغتی بیاموزید. با آموزش مترادف ها و لغات هم معنی می توانید راحت تر دایره لغتی خود را افزایش دهید.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده راهکار های ارتقای نمره آیلتس می باشد و در این بخش به ارایه چند نکته در ارتباط با آموزش لغات آیلتس پرداخت. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از روز و ساعت دوره های آمادگی آموزش آیلتس با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *