Writing آزمون تافل

Writing آزمون تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به معرفی Writing آزمون تافل برای ارتقای سطح نمره در آزمون تافل می پردازد و این مهارت را به عنوان یکی از مشکل ترین مهارت ها در آزمون تافل می پندارد که بادانش کامل قابل رفع و بهتر شدن می باشد.

در این بخش به نکات پیرامون Writing آزمون تافل در ارتباط با بخش اول و بخش دوم این آزمون می پردازیم . بخش اول آزمون تافل در مهارت writing به نوع integrated task می باشد و بخش دوم این مهارت به شکل independent task  می باشد.

معرفی و اریه نکات Writing آزمون تافل

این بخش از آزمون تافل در مهارت writing همانند مهارت speaking در بخش دوم این آزمون می باشد. البته در این بخش نیاز است شما متنی را خوانده و پاسخ خود را نسبت به سوال نوشته و یادداشت فرمایید. در این بخش 3 دقیقه به شما زمان داده می شود تا متنی را خوانده و متن را بار دیگر به هنگام نشان دادن سوالات نیز خواهید دید ، سپس به یک سخنرانی در ارتباط با همان موضوع گوش خواهید داد و می توانید در ان لحظه نیز نکته برداری کنید. لازم به ذکر است فایل صوتی تنها یک بار برای شما عزیزان نمایش داده خواهد شد. سوالات در ارتباط با موضوعی خواهد بود که متنی راجع به آن خواندید و مطلبی که گوش می دهید. تا می توانید پاسخ های خود را کامل بنویسید.

بخش دوم Writing آزمون تافل یا همان بخش Independent task می بایست طبق نظر خود در ارتباط با موضوعی متنی را بنویسید. در این بخش متن نوشتاری کاملا مستقل می باشد و بر اساس متن و یا فایل صوتی خاصی نمی باشد. شما می بایست در این بخش حداقل 300 لغت بنویسید. در پاراگراف اول می بایست یک introduction راجع به موضوعی که میخواهید راجع به آن بنویسید مطلب را به طور خلاصه بیان کنید. مدت زمان پاسخگویی به این بخش 30 دقیقه می باشد و می بایست در پاراگراف های دیگر متن دلایل خود پیرامون موضوع را بیان کنید.

Related Articles
کلاس مکالمه فشرده
آموزش روسی
دوره فوق فشرده تافل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *