کانون زبان ایران کمبریج

کانون زبان ایران کمبریج

در این بخش به معرفی برخی از ویژگی های کانون زبان ایران کمبریج می پردازیم. این مرکز آموزش زبان دارای کادرهای حرفه ای تدریس بیش از 13 زبان خارجی میباشد. دوره های آموزشی ایران کمبریج در سطوح مختلف از مبتدی تا پیشرفته تشکیل می شود. تمرکز دوره ها مخصوص بزرگسالان می باشد و از پذیرش زبان آموز کمتر از 18 سال معذوریم.

سوابق بین المللی کانون زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج بر اساس متد بین المللی دانشگاه کمبریج و بریتیش کانسیل می باشد و اطلاعات ریز آن در صفحه اصلی وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج قابل رویت می باشد.

برخلاف بسیاری از مراکز آموزشی ، مدیران ایران کمبریج از تحصیل کرده های با درجه عالی در رشته های زبانی می باشند.

مدیران این مرکز آموزشی دارای سوابق درخشان بین المللی در عرصه زبان های خارجی در سطح بین المللی می باشند. مستندات این سوابق کاملا قابل پیگیری و رویت می باشند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج بارها و بارها در سفارت های مختلف دعوت شده و حضور پررنگی از لحاظ فعالیت های زبان های خارجی داشته است.

مدارک کانون زبان ایران کمبریج

تمامی زبان آموزان بدنبال اخذ مدرکی معتبر در انتهای دوره های گذرانده شده می باشند. موسسه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده مدارک معتبر گذراندن دوره در سطوح مختلف می باشد. این مدارک قابل ارایه به مراکز داخلی و خارجی می باشند. برای ارایه این مدارک حتی نیازی به هزینه ترجمه نخواهید داشت و مدارک به زبان اصلی نیز ارایه داده می شوند.

انتخاب اساتید کانون زبان ایران کمبریج

کانون زبان ایران کمبریج اساتید خود را از برترین های ایران و جهان برگزیده است. این اساتید دارای سوابق درخشان آموزش زبان های خارجی می باشند. حداقل سابقه تدریس این اساتید 8 سال می باشد. این اساتید دارای مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری می باشند. ایران کمبریج یکی از مراکزی ست که از اساتید Native نیز در تدریس تمامی زبان های استفاده می کند.

 

 

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] اطلاع از کلاسهای آموزش CAE میتوانید با 88854048 و 88854207 تماس حاصل […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *