آموزش زبان روسی

خانه آموزش زبان روسی

آموزش زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کنندگان دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان روسی میباشد. زبان روسی بعنوان زبان شوروی سابق و روسیه امروزی بسیار پرکاربرد در سراسر دنیا علی الخصوص قاره آسیا میباشد. کشور روسیه بدلیل بعد سیاسی و اقتصادی این نیاز را در مردم و در منطقه ایجاد کرده است که بیش از پیش طرفداران و داوطلبان یادگیری این زبان بیشتر شوند. در کشور ما زبان آموزان روسی به دلیل موقعیت شغلی بهتر و همچنین علاقه به ادامه تحصیل به آموزش زبان روسی مشغول می شوند.

چرا زبان روسی را در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بخوانم؟

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با استفاده و به کار گیری از اساتید Native و با تجربه آموزش زبان روسی این امکان را به زبان آموزانش می دهد که آموزش زبان روسی را از سطح مبتدی تا پیشرفته فراگیرند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با ارائه گواهی معتبر پایان دوره ای این امکان را فراهم می سازد که در کنار یادگیری زبان روسی، زبان آموز قادر به ارائه مدرک معتبرزبانی به دانشگاه یا ارگان مورد نظر خود روند اقامت و یا اخذ ویزای تحصیلی خود را سهولت بخشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بکارگیری متد منحصر بفرد آموزش زبان روسی به زبان آموزان خود این امکان را می دهد که علاوه بر متد اصلی از فیلم های کمکی آموزش زبان روسی نیز بهره مند شوند. در آموزشگاه زبان ایران کمبریج زبان آموز به طور کلی تمامی مهارت های زبان روسی با تاکید بر روی مکالمه روسی را فراگیرد.

ویژگی های دوره های آموزش زبان روسی

دوره های آموزش زبان روسی در ایران کمبریج با ویژگی های زیر برگزار میشوند:

  • طول کل دوره آموزشی از مبتدی تا پیشرفته 10 ترم میباشد
  • طول هر ترم آموزشی 5 هفته میباشد
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی 10 جلسه میباشد
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه میباشد
  • آموزش توسط اساتید فوق حرفه ای و خبره انجام میشود.
  • شهریه هر ترم آموزشی 200000 تومان میباشد.

شما عزیزان میتوانید برای اطلاع دقیق از ساعات و روزهای دوره ها یآموزش زبان روسی با مشاورین ما در آموزشگاه تماس حاصل فرمایید و یا از طریق بخش تماس با ما ، سوالات خود را با ما در میان بگذارید. و همچنین میتوانید برای اطلاع از شرایط کلی دوره ها با 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.