آموزش زبان چینی

خانه آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های پر طرفدار و پر کاربرد زبان چینی میباشد. کشور چین با بیش از 5000 سال قدمت دارای فرهنگی کهن و غنی میباشد که با بیش از 1/28 میلیون جمعیت، پر جمعیت ترین کشور دنیا محسوب میشود. زبان چینی علاوه بر چین و تایوان نقش پررنگی در کشورهای اندونزی، تایلند، مالزی، فیلیپین و سنگاپور و … دارد. از این جمعیت که دومین قطب بزرگ اقتصادی دنیا، چین محسوب میشود، یادگیری زبان چینی از اهمیت به سزایی برخوردار است. آموزش زبان چینی برای هم وطنان ما با توجه به بازار واردات و صادرات اقتصادی امری بسیار ضروری و مهم است. از این رو امروزه بسیاری از تاجران و بازرگانان به دنبال آموزش زبان چینی می باشند.

چرا زبان چینی را در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بخوانم؟

آموزشگاه زبان ایران کمبریج به جرات دارای بهترین کادر آموزش زبان چینی طبق استانداردهای دانشگاه پکن می باشد. در آموزشگاه زبان ایران کمبریج ، کادر مجرب ما با بکارگیری کتب منتخب دانشگاه پکن (کتب 301) این امکان را برای داوطلبان آموزش زبان چینی فراهم میسازیم که در ظرف زمان کوتاهی به حداکثر مهارت مکالمه دست یابند.

آموزش زبان چینی

آموزش زبان چینی

در آموزشگاه زبان ایران کمبریج، این امکان را به زبان آموزان خود می دهیم که علاقمندان به آموزش زبان چینی در بخش مکالمه حتی بدون کسب مهارت نوشتاری( که بسیار مشکل و طاقت فرساست) قادر به مکالمه روان با تاکید بر بُعد تجاری و بازرگانی این زبان باشند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بکارگیری اساتید چینی زبان و هم چنین اساتید مقیم چین این امکان را نیز به شما می دهد که با بهترین و ظریف ترین تلفظ بتوانید چینی را فراگیرید؛ زیرا همان طور که ممکن است بدانید تلفظ صحیح در آموزش زبان چینی بسیار حائز اهمیت است. با کادر زبان چینی ما دیگر نگران امور بازرگانی خود نباشید. برای اطلاع از شرایط کلی دوره های مکالمه زبان چینی به جدول زیر مراجعه نمایید.

ویژگی های دوره های آموزش زبان چینی

دوره های آموزش زبان چینی در ایران کمبریج دارای ویژگی های زیر میباشد:

  • آموزش دوره از مبتدی تا پیشرفته طی 10 ترم
  • طول هر ترم آموزشی 5 هفته
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی 10 جلسه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه
  • برگزاری دوره عموما در ساعات مناسب کارمندان
  • شهریه هر ترم آموزشی 200000 تومان

برای اطلاع از روز و ساعت دورههای آموزش زبان چینی می توانید با 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.