دوره های تربیت مدرس / TTC / دوره های TTC

خانه دوره های تربیت مدرس / TTC / دوره های TTC

دوره های تربیت مدرس TTC

علم و دانش لازم برای تدریس زبان امری واجب و ضروری است . بسیارند عزیزانی که دانش علمی خوبی از زبان های خارجی دارند ولی علم تدریس زبان های خارجی را نیاموخته اند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های تربیت مدرس TTC میباشد . در این دوره ها تمامی نکات لازم برای تدریس زبان های خارجی به شرکت کنندگان آموزش داده میشود . برترین دوره های آموزشی خاص علاقمندان به تدریس زبان های خارجی دوره های CELTA و TKT دانشگاه کمبریج و TTC میباشد.

منابع دوره های TTC در ایران کمبریج

دوره های تربیت مدرس TTC ایران کمبریج نیز با بکارگیری از منابع آموزشی به روز به آموزش TTC میپردازد. این منابع شامل :

  • منابع آموزشی CELTA
  • منابع آموزشی TKT
  • منابع آموزش جهت تدریس عملی زبان در محیط کلاس

tkt

2354ec2849bd2954df8dd2f2199d58a2

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های متنوع تدریس در زمینه های مختلف میباشد . علاوه بر آموزش وتئوری ها تدریس , دوره های TTC آموزشگاه زبان ایران کمبریج شامل ساعات کار عملی و Observation و بهترین اساتید زبان های خارجی میباشد. تدریس حرفه ایی و خوب امری اتفاقی نیست , داشتن علم و همچنین کسب مهارت و توانایی لازم از مواردی است که مدرسین زبان های خارجی را از هم تفکیک میکند .

لازم به ذکر است کمتر آموزشگاهی در ایران وجود دارد که دوره های تربیت مدرس را به شکل کاملا تخصصی و بر اساس مباحث CELTA برگزار کند. انجام تدریس عملی و همچنین Observation اساتید مجرب و خبره با تجربه و بهره گیری از تجربیات آنها از عوامل تعیین کننده برای شرکت کنندگان دوره های تربیت مدرس میباشد.

نام دوره تعداد ترم های دوره طول هر دوره تعداد جلسات دوره مباحث آموزشی
دوره جامع TTC به شکل 1 ترم جامع حدود 2 ماه 15 جلسه CELTA

TKT

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بهره گیری از اساتید Native و اساتید دانشگاهی این بستر را برای علاقمندان به تدریس زبان های خارجی فراهم میسازد تا دانش بالقوه خود را به صورت بالفعل تبدیل سازند. همچنین این امکان را به شما میدهیم که با در دست داشتن مدرک معتبر تدریس و مدارک دال بر گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان معتبر، امکان تدریس در تمامی موسسات برای شما فراهم شود.

  • لازم به ذکر است مدارکی همچون CELTA و TKT مدارکی بین المللی است که با در دست داشتن آنها این امکان برای شما عزیزان وجود که در دیگر کشورهای خارجی نیز بتوانید به تدریس زبان های خارجی نیز مشغول شوید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تمامی مراحل کنار شما میباشد . برای ثبت نام در دوره ها میتوانید با 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.