آموزش IELTS – آموزش آیلتس – کلاس آیلتس

خانه آموزش IELTS – آموزش آیلتس – کلاس آیلتس

آموزش آیلتس

آموزش IETLS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های آموزش IELTS ( کلاس آیلتس ) در تمامی سطوح میباشد. این دوره ها بسته به زمان و سطح شما قابل انتخاب و برنامه ریزی میباشند. این دوره ها دارای انواع گوناگون شامل دوره های 2-4 ماهه ، 6 ماهه و یکساله میباشد.

در آموزشگاه زبان ایران کمبریج و در کلاس آیلتس این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازیم تا حتی از سطوح مبتدی نیز بتوانید در کمترین زمان ممکن از آموزش IELTS بهره مند شوید و نمره مد نظر خود را بدست آورید. آموزشگاه زبان ایران کمبریج همچنین با برگزاری آزمونهای آزمایشی IELTS این امکان را به تمامی داوطلبین این آزمون میدهد تا قبل از شرکت در آزمون اصلی IELTS و صرف هزینه ی بالا،اطمینان لازم را از آمادگی خود برای شرکت در این آزمون کسب نمایند.

آموزش آیلتس (آموزش ielts) در آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آزمون آیلتس شامل دو نوع آزمون آکادمیک و جنرال میباشد که وابسته به هدف زبان آموز از گرفتن مدرک ایلتس متفاوت میباشند. عموما آزمون آیلتس آکادمیک مناسب متقاضیان ادامه تحصیل و آزمون آیلتس جنرال مختص متقاضیان مهاجرت و اقامت میباشد.

در موسسه زبان ایران کمبریج تمامی متقاضیان میتوانند فارغ از سطح کنونی زبانی خود و با یاری گرفتن از مشاورین موسسه ایران کمبریج وارد دوره های گوناگون آیلتس شوند چرا که ما بیش از هر فرد دیگری اهمیت آزمون و محدودیت زمانی متقاضیان را در نظر داریم.

در آموزشگاه زبان ایران کمبریج دوره IELTS بر اساس چهار مهارت  به طور تلفیقی و مجزا برگزار میشود:

  • مهارت نوشتاری Writing
  • مهارت خواندن و درک مطلب Reading
  • مهارت درک مطلب شنیداری Listening
  • مهارت گفتاری Speaking

در دوره های آمادگی آزمون IELTS در آموزشگاه زبان ایران کمبریج  سری کتب Cambridge IELTS دانشگاه کمبریج و کتاب Complete IELTS به عنوان کتب اصلی تدریس میشوند.  سری کتب Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS  نیز به صورت کمکی با متقاضیان کار میشود.

کلاس آیلتس

همانطور که میدانید تلفظ آزمون IELTS که به صورت بریتیش British میباشد . ازینرو بسیاری از زبان آموزان دچار استرس و یا نامیدی بدلیل نا آشنا بودن با این لهجه میشوند. از این رو آموزشگاه زبان ایران کمبریج علاوه بر منابع اصلی شنیداری با لهجه British ، سری فیلمهای آموزشی Extra را نیز از جلسات ابتدایی دوره آموزش IELTS با زبان آموزان کار میکند. سری فیلمهای آموزشی Extra علاوه بر افزایش دایره اصطلاحات شما ، این امکان را فراهم میسازد تا شما با لهجه بریتیش بیشتر آشنا شوید و شما را برای فهم بهتر این لهجه ترغیب میسازد.

آموزش IELTS

اطلاعات دوره های آموزش IELTS در جدول زیر به شکل کاملا خلاصه برای شما عزیزان ارایه شده است.

آموزش IELTS - آموزش آیلتس - کلاس آیلتس

آموزش IELTS – آموزش آیلتس – کلاس آیلتس

 

 

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در سال 1397 با تعرفه های زیر در حال برگزاری میباشند. ترم مربوط به آیلتس در قالب یک برنامه ریزی جدید در طی یک ترم آموزش داده میشود.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس هزینه هر ترم تعداد جلسات هر ترم کتب آموزشی کتب و منابع کمک آموزشی تعداد کل ترم ها روزهای برگزاری کلاس
آموزش آیلتس 400000 تومان 16 Complete IELTS

Cambridge IELTS Series

Vocabulary for IELTS

Grammar for IELTS

1 2 روز داخل هفته  (زوج/ فرد )

تکروز آخر هفته (پنجشنبه / جمعه)

آموزش فوق فشرده

Pre-IELTS

300000 تومان 30 American English File Vocabulary in Use

Grammar in Use

Extra Film Series

5 5 روز در هفته ( از شنبه الی 4شنبه)
آموزش فشرده

Pre-IELTS

200000 تومان 15 American English File Vocabulary in Use

Grammar in Use

Extra Film Series

10 تکروز آخر هفته (پنجشنبه / جمعه)
آموزش نیمه فشرده

Pre-IELTS

150000 تومان 15 American English File Vocabulary in Use

Grammar in Use

Extra Film Series

10 2 الی 3 روز در هفته (زوج / فرد)
مکالمه آیلتس 200000 تومان 10 For and Against

Impact Values

Impact Topics

Movies

Idioms and Expressions

حداقل 2 ترم 2 الی 3 روز داخل هفته (زوج / فرد)

تکروز آخر هفته (جمعه / پنجشنبه)

لازم به ذکر است دوره های آمادگی آزمون آیلتس در دوره جامع آمادگی آزمون در روز جلسه آخر یک آزمون آزمایشی از تمامی زبان آموزان گرفته میشود. این آزمون آزمایشی به شکل کاملا رایگان میباشد و روند دوره را به شکل یک دوره ی جامع به ما ارایه میدهد.

کلاس آیلتس – آموزش IELTS – آموزش آیلتس

برای اطلاع از سطح خود برای شرکت در دوره های آموزش IELTS می توانید به بخش تعیین سطح آیلتس در وب سایت آموزشگاه مراجعه نمایید . برای انجام تعیین سطح شفاهی نیز می توانید به آدرس آموزشگاه مراجعه کنید.

شما عزیزان همچنین میتوانید به شکل حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی آموزشگاه زبان ایران کمبریج از مشاوره آیلتس و آموزش IELTS به شکل رایگان بهره مند شوید . همچنین میتوانید از طریق بخش تماس با ما در وب سایت رسمی آموزشگاه سوالات خود را با ما در میان گذاشته و در خصوص زمان و هزینه های کلاس آیلتس اطلاعات کسب نمایید.

Save

Save