آموزش IELTS – آموزش آیلتس – کلاس آیلتس

خانه آموزش IELTS – آموزش آیلتس – کلاس آیلتس

آموزش آیلتس

آموزش IETLS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های آموزش IELTS ( کلاس آیلتس ) در تمامی سطوح میباشد. این دوره ها بسته به زمان و سطح شما قابل انتخاب و برنامه ریزی میباشند. این دوره ها دارای انواع گوناگون شامل دوره های 2-4 ماهه ، 6 ماهه و یکساله میباشد.

در آموزشگاه زبان ایران کمبریج و در کلاس آیلتس این امکان را برای شما عزیزان فراهم میسازیم تا حتی از سطوح مبتدی نیز بتوانید در کمترین زمان ممکن از آموزش IELTS بهره مند شوید و نمره مد نظر خود را بدست آورید. آموزشگاه زبان ایران کمبریج همچنین با برگزاری آزمونهای آزمایشی IELTS این امکان را به تمامی داوطلبین این آزمون میدهد تا قبل از شرکت در آزمون اصلی IELTS و صرف هزینه ی بالا،اطمینان لازم را از آمادگی خود برای شرکت در این آزمون کسب نمایند.

آموزش آیلتس (آموزش ielts) در آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آزمون آیلتس شامل دو نوع آزمون آکادمیک و جنرال میباشد که وابسته به هدف زبان آموز از گرفتن مدرک ایلتس متفاوت میباشند. عموما آزمون آیلتس آکادمیک مناسب متقاضیان ادامه تحصیل و آزمون آیلتس جنرال مختص متقاضیان مهاجرت و اقامت میباشد.

در موسسه زبان ایران کمبریج تمامی متقاضیان میتوانند فارغ از سطح کنونی زبانی خود و با یاری گرفتن از مشاورین موسسه ایران کمبریج وارد دوره های گوناگون آیلتس شوند چرا که ما بیش از هر فرد دیگری اهمیت آزمون و محدودیت زمانی متقاضیان را در نظر داریم.

در آموزشگاه زبان ایران کمبریج دوره IELTS بر اساس چهار مهارت  به طور تلفیقی و مجزا برگزار میشود:

  • مهارت نوشتاری Writing
  • مهارت خواندن و درک مطلب Reading
  • مهارت درک مطلب شنیداری Listening
  • مهارت گفتاری Speaking

در دوره های آمادگی آزمون IELTS در آموزشگاه زبان ایران کمبریج  سری کتب Cambridge IELTS دانشگاه کمبریج و کتاب Complete IELTS به عنوان کتب اصلی تدریس میشوند.  سری کتب Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS  نیز به صورت کمکی با متقاضیان کار میشود.

کلاس آیلتس

همانطور که میدانید تلفظ آزمون IELTS که به صورت بریتیش British میباشد . ازینرو بسیاری از زبان آموزان دچار استرس و یا نامیدی بدلیل نا آشنا بودن با این لهجه میشوند. از این رو آموزشگاه زبان ایران کمبریج علاوه بر منابع اصلی شنیداری با لهجه British ، سری فیلمهای آموزشی Extra را نیز از جلسات ابتدایی دوره آموزش IELTS با زبان آموزان کار میکند. سری فیلمهای آموزشی Extra علاوه بر افزایش دایره اصطلاحات شما ، این امکان را فراهم میسازد تا شما با لهجه بریتیش بیشتر آشنا شوید و شما را برای فهم بهتر این لهجه ترغیب میسازد.

آموزش IELTS

اطلاعات دوره های آموزش IELTS در جدول زیر به شکل کاملا خلاصه برای شما عزیزان ارایه شده است.

آموزش IELTS - آموزش آیلتس - کلاس آیلتس

آموزش IELTS – آموزش آیلتس – کلاس آیلتس

کلاس آیلتس – آموزش IELTS – آموزش آیلتس

برای اطلاع از سطح خود برای شرکت در دوره های آموزش IELTS می توانید به بخش تعیین سطح آیلتس در وب سایت آموزشگاه مراجعه نمایید . برای انجام تعیین سطح شفاهی نیز می توانید به آدرس آموزشگاه مراجعه کنید.

شما عزیزان همچنین میتوانید به شکل حضوری با مراجعه به دفتر مرکزی آموزشگاه زبان ایران کمبریج از مشاوره آیلتس و آموزش IELTS به شکل رایگان بهره مند شوید . همچنین میتوانید از طریق بخش تماس با ما در وب سایت رسمی آموزشگاه سوالات خود را با ما در میان گذاشته و در خصوص زمان و هزینه های کلاس آیلتس اطلاعات کسب نمایید.

Save

Save