آموزش آنلاین زبان

خانه آموزش آنلاین زبان

آموزش آنلاین زبان ( مجازی )

به دلیل استقبال با شکوه از دوره های حضوری آموزشگاه زبان ایران کمبریج و همچنین عدم امکان شرکت در کلاس ها برای برخی از زبان آموزان خصوصا هموطنان عزیزمان , خارج از تهران و همچنین خارج از ایران، آموزشگاه  زبان ایران کمبریج از جمله معدود برگزارکنندگان دوره های آموزش آنلاین زبان ( مجازی ) و غیر حضوری  زبان های خارجی میباشد.

دوره های آموزش آنلاین ( مجازی ) از راه دور و یا Virtual Learning این امکان را به تمامی دوستان و زبان آموزان گرامی میدهد تا از سراسر دنیا امکان استفاده از دوره های مختلف آموزشگاه زبان ایران کمبریج را داشته باشند و از آن بهره مند شوند. سهولت در شرکت , صرفه جویی در وقت و ذخیره کردن زمان و هزینه رفت و آمد از خصوصیات ابتدایی و اولیه دوره های آموزش آنلاین ( مجازی ) آموزشگاه زبان ایران کمبریج محسوب میشود.

شرایط دوره های آموزش آنلاین زبان

برگذاری دوره های آموزش آنلاین ( مجازی )  زبان زیر نظراساتید برتر آموزشگاه زبان ایران کمبریج انجام میشود. این دوره ها دارای ویژگی های زیر میباشند:

  • امکان برگزاری دوره توسط نرم افزار هایی مانند Skype
  • امکان تعیین روز و ساعت دوره توسط زبان آموز
  • امکان تعیین هدف دوره توسط زبان آموز
  • امکان برنامه ریزی دوره نسبت به سطح زبان آموز

 

 

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

 

این دوره ها علاوه بر آموزش زبان به شکل آموزش آنلاین ( مجازی ) شامل پکیج های آموزش زبان نیز میباشند. این دوره ها به زبان آموز این امکان را میدهند که با وجود هرگونه شرایط خاص خویش بتواند از آموزش زبان های خارجی بهره مند شود. لازم است که بدانید شرایط شرکت در دوره های آموزش آنلاین ( مجازی ) کاملا دارای ویژگی های دوره های آموزش خصوصی میباشد که طبق ساعات و روز مورد نظر زبان آموز استاد با وی هماهنگ میشود وکلاسها را برای وی برنامه ریزی میکند.

لازم به ذکر است آموزشگاه زبان ایران کمبریج در طی برگزاری این کلاس ها در سالیان متمادی نتیجه حاصل از این دوره ها را برابر با نتیجه دوره های حضوری میداند و تمامی زبان آموزان شرکت کننده در این دوره ها از روند دوره ها و کلاس های آموزش آنلاین ( مجازی ) خود ابراز رضایت و خرسندی میکنند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با 88854048 و یا 88854207 تماس حاصل نمایید.