کلاس زبان عربی

کلاس زبان عربی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده کلاس زبان عربی با رویکرد مکالمه می باشد. زبان عربی دارای اهمیت بسیاری در کشورهای جهان دارد. این اهمیت در کشورهای حوزه خلیج فارس به شکل برجسته تری می باشد.

آموزش زبان عربی در ایران کمبریج به دو شکل است:

کلاس زبان عربی به شکل گروهی

کلاس خصوصی زبان عربی

در ادامه به ارایه پاره ای از توضیحات برای آموزش و یادگیری زبان عربی می پردازیم.

کلاس زبان عربی گروهی

در کلاس های گروهی آموزشگاه زبان ایران کمبریج کل دوره از مبتدی تا پیشرفته شامل 10 ترم است. ویژگی های این دوره ها سامل موارد فوق میباشد:

طول هر ترم 10 جلسه

طول هر جلسه 90 دقیقه

اساتید عموما Native

تعداد 10 نفر حداکثر در هر کلاس

آموزش با تاکیید بر مکالمه

رویکرد بازرگانی تجاری

شهریه هر ترم 180000 تومان

آموزش زبان عربی به شکل خصوصی

برای عزیزانی که محدودیت زمانی و یا هدف ویژه ای دارند ، کلاس های خصوصی را توصیه میکنیم. این کلاس ها با توجه به سطح و نیاز زبان آموز طرح ریزی می شوند. تعداد جلسات هر دوره 30 جلسه 90 دقیقه ای می باشد. برای اهداف عمومی 30 جلسه اکتفا می کند و تعداد جلسات با توجه به هدف تان متفاوت نیز می تواند باشد.

شما عزیزان برای دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های گروهی و خصوصی کلاس زبان عربی می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

1 پاسخ

تعقیب

  1. […] کلاس زبان عربی در ایران کمبریج با تنوع نسبتا خوبی برگزار میگردد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در کلاسهای بهترین آموزشگاه زبان عربی در تهران کافیست با مشاورین ما در تماس باشید.88854048 و 88854207 […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *