آموزش زبان عربی

خانه آموزش زبان عربی

آموزش زبان عربی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزارکننده کلاس های آموزش زبان عربی با دو هدف ترجمه و مکالمه می باشد. بیش از 250 میلیون نفر در سراسر دنیا به زبان عربی صحبت می کنند. دانش زبان عربی از اهمیت خاصی بین مسلمانان جهان برخوردار است. در عین حال دانستن زبان عربی از لحاظ چرخه اقتصادی و بازرگانی در منطقه خاورمیانه و همچنین سراسر دنیا دارای اهمیتی ویژه می باشد.

آموزش زبان عربی از جهت نوشتار برای فارسی زبانان ساده تر می باشد زیرا از الفبای مشترکی برخوردار هستند. لازم به ذکر است زبان عربی، زبان رسمی بیش از 25 کشور جهان از جمله عربستان ، بحرین ، امارات متحده عربی ، الجزیره ، عراق ، لبنانی و کویت و … می باشد.

چرا زبان عربی را در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بخوانم؟

به کارگیری از اساتید عرب زبان و اساتید و مترجمین دانشگاهی در امر آموزش زبان عربی از افتخاراتی است که همواره پشتوانه آموزشگاه زبان ایران کمبریج بوده است. با وجود کمبود منابع آموزش زبان عربی، آموزشگاه زبان ایران کمبریج حداکثر توان خود را در فراهم آوری منابع مناسب و مختصر و مفید برای عزیزانی که سعی در آموزش زبان عربی دارند قرار داده است. هم چنین برای عزیزانی که علاقمند به فراگیری فن ترجمه و یا دستور قواعد رسمی زبان عربی هستند، آموزشگاه زبان ایران کمبریج دوره های ویژه ای برای آموزش زبان عربی طراحی کرده است.

همانطور که می دانید نوع لهجه زبان عربی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که این موضوع همیشه از اهداف آموزشگاه زبان ایران کمبریج برای زبان آموزانش می باشد.

همچنین آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره ها ی آموزش زبان عربی از راه دور نیز میباشد.

آموزش زبان عربی

آموزش زبان عربی

ویژگی های دوره های آموزش زبان عربی

دوره های آموزش زبان عربی در ایر ان کمبریج با ویژگی های زیر در حال برگزاری میباشد:

  • برگزاری دوره از مبتدی تا پیشرفته طی 10 ترم
  • طول هر ترم آموزشی 5 هفته
  • تعداد جلسات هر ترم آموزشی 10 جلسه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه
  • تدریس توسط اساتید خبره و Native و با تجربه
  • شهریه هر ترم آموزشی 250000 تومان

شما عزیزان میتوانید با تماس با آموزشگاه و یا از طریق بخش تماس با ما ، تمامی پرسش های خود را در زمینه آموزش زبان عربی با ما مطرح کنید. مشاورین ما تمام تلاش خود را در به هدف رسیدن شما از خود نشان خواهند داد.