مهاجرت به استرالیا

مهاجرت به استرالیا
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره آماده ی ارایه انواع مشاوره رایگان در ارتباط با مهاجرت و اخذ ویزا برای کشورهای مختلف از جمله مهاجرت به استرالیا می باشد. در اینجا به چند تا از شرایط امتیاز آور در زمینه مهاجرت به استرالیا اشاره میکنیم.
از شرایط اصلی مهاجرت به استرالیا میتوان به شرایط سنی اشاره کرد. گروه های سنی بین 18-24 امتیاز 25 دریافت میکنند و حداقل امتیاز به گروه سنی 40 الی 44 سال تعلق میگیرد و حداکثر امتیاز این حیطه 30 می باشد که به گروه سنی 25 تا 32 سال تعلق میگیرد.

australia-immigration
یکی از شرایط تعیین کننده در زمینه مهاجرت به استرالیا مدرک IELTS میباشد. اگر شما امتیاز آزمون  IELTSتان بالای نمره 8 باشد، میتوانید حداکثر امتیاز این بخش یعنی 20 را کسب کنید. و اگر نمره 7 یا 7.5 را در آزمون IELTS داشته باشید، از 10 امتیاز برخوردار میشوید. و نمره پایین تر از 7 در آزمون IELTS از هیچ امتیازی بهره مند نم یشود.
در ارتباط با زمینه و سوابق کاری حداکثر امتیاز را 20 در نظر گرفته که به افرادی که بین 8 الی 10 سال سابقه کاری دارند تعلق میگیرند و پایین ترین امتیاز 5 می باشد که به کسانیکه بین 1 تا 3 سال سابقه کاری دارند تعلق میگیرید.
از دیگر شرایط مهاجرت به استرالیا مدارک تحصیلی می باشد که بالاترین امتیاز آن به دارندگان مدارک دکترا تعلق میگیرد که 20 امتیاز می باشد. کمترین امتیاز نیز به دارندگان مدرک دیپلم تعلق میگیرد که امتیاز آنها 10 میباشد.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های زبان انگلیسی و همچنین دوره های آمادگی آزمون آیلتس میباشد. این آموزشگاه همچنین ارایه دهنده مشاوره های رایگان در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف میباشد. شما عزیزان میتوانید برای اطلاعات بیشتر با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

آیا دوره هایی برای آموزش انگلیسی استرالیایی دارید؟

پاسخ

سلام دوست عزیز
اساتید با لهجه استرالیایی نیز در آموزشگاه هستند اما تنها با لهجه استرالیایی به شکل انحصاری تدریس نمی شود

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *