بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج در این بخش به معرفی بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی میپردازد. بسیاری از شما عزیزان بدنیال بهترین روش و بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی میباشید. دراین بخش به برخی از ویژگی های این منبع غنی آموزشی می پردازیم.

معرفی بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

به جرات می توان گفت که می بایست معیار هایی مطابق نیاز امروز مردم از زبان برای انتخاب کتاب داشت. شما عزیزان می بایست در ابتدا بدانید که دلیل تان برای یادگیری زبان انگلیسی چیست.

در این بخش به معرفی بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مکالمه می پردازیم:

کتاب American English File چاپ دوم که در حدود 2 سال است در بازار جهانی مورد استفاده قرار می گیرد. این کتاب دارای 6 جلد می باشد:

American English File Starter

American English File 1

American English File 2

American English File 3

American English File 4

American English File 5

این تعداد نسبت به چاپ اول کتاب یک جلد اضافه تر می باشد.

این کتاب ها کتاب های چهار مهارتی با تاکیید بر مکالمه می باشند. شما عزیزان می توانید از سطح مبتدی تا پیشرفته با این کتاب ها آموزش ببینید.

محتویات بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی

این کتاب علاوه بر کتاب Student Book شامل کتاب Workbook مانند اکثر کتب زبان انگلیسی می باشد. این پکیج شامل لوح فشرده صوتی ، تصویری و نرم افزار کتاب نیز می شود. شما عزیزان می توانید با استفاده از این نرم افزار حتی در منزل نیز برای خود کلاس زبانی تسکیل دهید.

برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش بر اساس بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی می توانید با 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

 

 

You must be logged in to post a comment.