بهترین متد آموزش اسپانیایی

بهترین متد آموزش اسپانیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های اسپانیایی با تکیه بر بهترین متد آموزش اسپانیایی می باشد. این متد شامل آموزش 4 مهارت اصلی زبان اسپانیایی علی الخصوصی مکالمه می باشد. شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر می توانید به مطالب فوق دقت نمایید.

دوره های بهترین متد آموزش اسپانیایی

کتاب های آموزش زبان اسپانیایی Prisma از دسته کتاب های آموزش مکالمه می باشند. این کتب علاوه بر پوشش دقیق مهارت های 4 گانه زبان مکالمه شما را بسیار تقویت می کنند. برای یادگیری زبانی که پایه ای گرامری دارد آموزش مکالمه و تقویت آن مهارتی خاص می خواهد. با یادگیری زبان اسپانیایی در راستای مهارت مکالمه شما عزیزان به راحتی گرامر این زبان را نیز فرامیگیرید.

متد آموزش زبان اسپانیایی PRISMA در حال حاضر جدیدترین متد آموزش اسپانیایی در سراسر جهان می باشد. دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ایران کمبریج بر اساس این کتاب دارای ویژگی های فوق می باشند:

کل دوره شامل 10 ترم

هر ترم شامل 12 جلسه

شهریه هر ترم 120000 تومان

تعداد نفرات 10 الی 12 نفر

برگزاری دوره ها در آخر هفته ها

شما عزیزان می توانید با شرکت در این دوره ها با توجه به سطح تان شرکت نمایید. لازم به ذکر است این دوره ها از سطح مبتدی تا پیشرفته را پوشش می دهند.

ثبت نام در کلاس های بهترین متد آموزش اسپانیایی

برای ثبت نام در این دوره ها می توانید در ابتدا به شکل تلفنی یا حضوری با آموزشگاه تماس حاصل نمایید. از روز ها و ساعات ترم ها اطلاع پبدا کنید و بعد در صورت تمایل اقدام به ثبت نام نمایید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *