بهترین منابع آزمون تافل

بهترین منابع آزمون تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج یکی از رازهای کلیدی و چاره ساز برای گرفتن یک نمره بسیار خوب و بالا در آزمون تافل را آشنایی و تمرین با بهترین منابع آزمون تافل موجود در سراسر دنیا می داند و در این بخش به معرفی و ارایه اطلاعات پیرامون این منابع می پردازد.

بهترین منابع آزمون تافل

بهترین منابع آزمون تافل

معرفی بهترین منابع آزمون تافل

از اولین و بهترین منابع آزمون تافل می توان به منبع کتاب  The Official Guide to the TOEFL Test اشاره کرد که در آموزشگاه زبان ایران کمبریج نیز به عنوان کتاب اصلی خود در دوره های آموزش و آمادگی آزمون تافل از آن کمک می گیرد. این کتاب دارای ویژگی هایی همچون : دارای بودن آزمون های آزمایشی در انتهای هر بخش ، دارای بودن 3 تست کامل آزمایشی در CD به همراه پاسخ ها در انتهای کتاب ، و همچنین این منبع کامل آموزشی شامل بهترین توضیحات و جزییات پیرامون آزمون تافل می باشد.

دومین منبع خوب برای آزمون تافل کتاب Official TOEFL IBT Tests می باشد که منبع خوبی برای نمونه سوالات آزمون تافل می باشد که از نظر هزینه ای نیز مناسب می باشد. اما این را در نظر داشته باشید که سوالات و آزمون های این کتاب تنها به شکل کاغذی موجود بوده و CD این کتاب تنها دارای فایل های صوتی می باشد بنابراین با این منبع شما شانس پاسخ گویی به سوالات آزمون را به شکل کامپیوتری ندارید.

از دیگر منابع خوب و مفید آزمون تافل می توان به کتاب Cambridge Preparation for the TOEFL Test اشاره کرد.این کتاب علارقم قدیمی بودن نسبت به دو منبع دیگر ، کتاب فوق العاده ای ست و دارای مزایایی از قبیل دارا بودن 7 آزمون کامل به همراه CD می باشد و بسیار به آزمون اصلی تافل نزدیک می باشند. این کتاب همچنین منبع خوبی برای تقویت تمامی مهارت های زبان انگلیسی شما می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *