آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی

آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی

برای بسیاری از افرادی که در محیط های کاری انگلیسی زبان و یا شرکت هایی با فعالیت های بین المللی مشغول بکارند آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی دارای اهیمت بسیاری می باشد و می تواند یکی از مهم ترین عوامل کاری در آم شرکت ، موسسه و یا اداره محسوب شود.  آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای به هدف رساندن زبان آموزان در زمینه های مختلف زبان های خارجی علی الخصوص زبان انگلیسی می باشد.  در این بخش به پیش نیاز های این دوره ، هزینه ها و شرایط این دوره و جزییات لازم برای ثبت نام و یا شرکت در این دوره ها اشاره می کنیم.

آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی

آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی

آیا دوره آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی دارای پیش تیاز می باشد؟

با توجه به ذات و تخصصی بودن این دوره می بایست پاسخ داد بله . برای شرکت در این دوره می بایست علاقه مندان عزیز دارای سطح متوسط با همان Intermediate در زبان عمومی ( شامل مکالمات و مکاتبات عمومی ) باشتد. در دوره آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی تنها مباحث تخصصی پیرامون این هدف کار می شود ( نامه نگاری های اداری ، تجاری ، مکالمات تخصصی بازرگانی ، و تمامی نکات مربوط به محیط های کاری ) بنابراین اگر فردی در مکالمات و یا زبان عمومی خود دچار مشکل باشد متاسفانه نمی تواند در این دوره ها را یابد و برعکس اگر فردی دارای سطح خوبی در زبان انگلیسی می باشد می تواند نهایت استفاده را ار این دوره ها ببرد.

طول دوره کامل آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی

در مجموع دوره آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی 4 ترم 5 هفته ای می باشد که عموما در اخر هفته ها و یا در ایام هفته خارج از تابم اداری تشکیل می شود. طول هر ترم آموزشی در دوره های بازرگانی 10 جلسه 90 دقیقه می باشد و هزینه هر ترم 120000 تومان می باشد. شما عزیزان اگر مشغول به کار در کادر بازرگانی شرکتی می باشید گذراندن دو ترم اول دوره برای شما اکتفا می کند اما اگر پستی همچون مدیریت بازرگانی را در مجموعه ای دارید به شما توصیه می کنیم که هر چهار ترم را در دوره به طور کامل بگذرانید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش انگلیسی تجاری بازرگانی با بازدهی بالا توسط اساتید با تجربه و حرفه ای می باشد و کل مباحث بازرگانی را طی 2 الی 4 ترم به شما عزیزان ارایه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

 

Related Articles
آزمون MHLE
کلاس خصوصی Esterni
مهاجرت به ترکیه

یک دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *