آزمون CAE دانشگاه کمبریج

Admin
دیدگاه‌ها برای آزمون CAE دانشگاه کمبریج بسته هستند

آزمون CAE دانشگاه کمبریج

آزمون CAE دانشگاه کمبریج ، آزمونی برای سطوح پیشرفته زبان انگلیسی میباشد که حاکی از توانایی بالای فرد در ارتباط و دانش زبان انگلیسی وی میباشد که وی را از دیگر زبان آموزان کاملا متمایز میکند. آزمون CAE دانشگاه کمبریج برای گواهی توانایی بالای فرد در زبان انگلیسی از طرف موسسات و ادارات مورد تقاضا و قبولی میباشد. آزمون CAE دانشگاه کمبریج در سال 37 بار برگزار میگردد که این آزمون توسط 1400 مرکز معتبر در 117 کشور دنیا برگزار میشود. آزمون CAE دانشگاه کمبریج شانسهای شما را برای یافتن شغلی مناسب بسیار بالا میبرد و همچنین برای بسیاری از دانشگاهها قابل قبول میباشد و نشانگر آمادگی کامل شما برای شغلی مناسب و ورود به دانشگاهی خوب میباشد. مدرک آزمون CAE دانشگاه کمبریج همچنین برای اداره مهاجرت و مراحل اخذ ویزا در استرالیا و ایرلند نیز دارای اعتبار لازم میباشد. این آزمون دارای این قابلیت میباشد که هم به شکل کتبی و هم بوسیله کامپیوتر برگزار شود.

iyiuy

خوب است که بدانید بیش از 6000 موسسه ، دپارتمان تجاری و دولتی سراسر دنیا مدرک آزمون CAE دانشگاه کمبریج را به عنوان مدرکی دال بر سطح زبانی بالا قابل اعتبار میدانند. در صورت مفقود شدن مدرک CAE شما میتوانید مدرکی المثنی از دانشگاه کمبریج بابت مدرک خود دریافت کنید. و همچنین در صورت خراب شدن یا آسیب دیدن مدرک خود شما میتوانید با ارایه مدرک اصلی به دانشگاه کمبریج ، مدرکی جایگزین دریافت کنید. آزمون CAE دانشگاه کمبریج شامل 4 مهارت اصلی زبان میشود به این ترتیب که قسمت Reading این آزمون شامل 56 سوال که 90 دقیقه زمان دارد میباشد و بخش Writing شامل دو بخش که در کل 90 دقیقه زمان میبرد و بخش Listening شامل 30 سوال که در مجموع 40 دقیقه زمان میبرد و بخش Speaking که شامل 4 بخش میباشد که برای هر دو نفر از زبان آموزان 15 دقیقه زمان میبرد، میباشد. آزمون Speaking به صورت رو در رو میباشد و همزمان دو نفر از داوطلبین توسط دو ممتحن با هم در جلسه حضور دارند.
شما عزیزان میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج و یا با تماس با شماره های 88854048 و 88854207 یا مشاورین ما همواره در ارتباط باشید و سوالات خود را با ایشان مطرح کنید.

Related Articles
آمادگی آیلتس آکادمیک
آمادگی Esterni
کلاس زبان تابستان