اشتباهات رایج Writing تافل

اشتباهات رایج Writing تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های آمادگی تافل و ارایه دهنده راه کار های روبرویی و آشنایی با اشتباهات رایجWriting تافل می باشد. در اینجا به چند مورد از اشتباهات رایج Writing تافل اشاره می کنیم. زیرا برخی اشتباهات وجود دارند که نمی بایست به هیچ عنوان در writing تافل انجام دهید.

اشتباهات رایج Writing تافل

اشتباهات رایج Writing تافل

اشتباهات رایج writing تافل

1. هیچ وقت از حروف مخفف استفاده نکنید.

زبان آموزان معمولا در بکار بردن حروف مخفف در writing تافل دچار اشتباه می شوند. هیچ وقت این کار را نکنید. هیچ وقت در عوض کلمه you از نوشتن u به تنهایی استفاده نکنید. این مخفف نویسی ها تنها برای پیامک زدن و مسیج های کوتاه مناسب است نه برای writing تافل.

2. هیچ وقت در انتهای جمله از سه نقطه استفاده نکنید. …

وقتی در انتهای جملهه از سه نقطه استفاده می کنید ، این فکر را به ذهن خواننده می آورید که لغتی که جمله تان را کامل کند را نمیدانید. این کار را انجام ندهید.

3. از اصطلاحات عامیانه صحبت نکنید.

مهارت writing تافل برای ارزیابی مهارت writing آکادمیک شما می باشد نه مهارت و دانش اصطلاحات عامیانه شما را. هیچ وقت از واژگانی همچون wanna ، coulda ، shoulda استفاده نکنید.

4. از لغات بزرگ و یا پیچیده استفاده نکنید.

بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند که نمره writing تافل شان با بکار گیری از لغات بزرگ و سخت بالاتر می رود. این امر صحیح نمی باشد. در واقع برعکس این موضوع صحیح می باشد. اگر از لغات پیچیده و بزرگ استفاده کنید امری طبیعی و ساختار جمله طبیعی نمی باشد.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده راه کار ها برای روبرویی با اشتباهات رایج Writing تافل می باشد و همواره سعی در ارتقای نمره شما عزیزان دارد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین موسسه نیز مشورت کنید.

 

Related Articles
کلاس IELTS
آموزش زبان اوکراینی
کلاس اسپانیایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *