دیپلم DELE

دیپلم DELE

آموزشگاه زبان ایران کمبریج هموراه برقرار کننده دوره های آمادگی آزمون و دیپلم DELE بین المللی زبان اسپانیایی به شما عزیزان می باشد. دیپلم DELE زبان اسپانیایی در سال 1988 بوجود آمد که دیپلم رسمی زبان اسپانیایی می باشد که سطح توانایی تسلط بر زبان اسپانیایی را نشان می دهد و توسط موسسه سروانتس حمایت و اجرا می شود.

 

دیپلم DELE

دیپلم DELE

سطوح دیپلم DELE

دیپلم DELE زبان اسپانیایی دارای 6 سطح متفاوت می باشد:

 

دیپلم اسپانیایی سطح A1

دیپلم اسپانیایی سطح A2

دیپلم اسپانیایی سطح B1

دیپلم اسپانیایی سطح B2

دیپلم اسپانیایی سطح  C1

دیپلم اسپانیایی سطح C2

سطح سختی هر یک از این آزمون ها و دیپلم ها بسیار با هم متفاوتمی باشد و به ترتیب از ساده ترین سطح یعنی A1 به سخت ترین سطح به معنی C2 سطح بندی می شود. در بین این سطوح ، سطح B1 به معنی سطح متوسط در زبان اسپانیایی ، سطح B2 به معنی سطح بالاتر از متوسط در زبان اسپانیایی و همچنین سطح C2 به معنی توانایی بسیار عالی و بالا در زبان اسپانیایی می باشد.

 

دوره های اخذ دیپلم DELE

 

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های آمادگی سطوح مختلف آزمون DELE زبان اسپانیایی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر به دپارتمان زبان اسپانیایی موجود در وب سایت مراجعه نمایید. در ابتدای ورود شما عزیزان به این مجموعه آموزشی آزمون تعیین سطحی به شکل رایگان از شما عزیزان به عمل می آید و با توجه به آن شما می توانید در یکی از ترم های مناسب سطح شما شرکت نمایید. لازم به ذکر است هزینه هر ترم 1200000 ریال می باشد و طول هر ترم 1.5 می باشد. شما عزیزان در صورتیکه برای اولین بار است که با تصمیم به یادگیری زبان اسپانیایی دارید می توانید در کمترین و کوتاهترین زمان ممکن به سطح مورد نظر خود در این زبان زیبا رسیده و دیپلم DELE را نیز دریافت نمایید.

 

Related Articles

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

مهدی فخار
آگوست 11, 2016 19:49

برای اخذ بورسیه تحصیلی از سفارت اسپانیا به کدام سطح از مدرک دله نیاز است؟

پاسخ

سلام دوست عزیز
بستگی به رشته و دانشگاه مورد نظرتان دارد که اطلاعات دقیق را می توانید از سایت دانشگاه مورد نظرتان کسب نمایید. شرایط برای همه متقاضیان یکسان نمی باشد

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *