آمادگی DELE

آمادگی DELE
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش زبان اسپانیایی برای نیازهای مختلف از جمله آمادگی DELE می باشد.
آزمون DELE در بیش از 100 کشور دنیا برگزار می شود و سالیانه بیش از 66000 داوطلب دارد. این آزمون توسط بسیاری از کسانیکه علاقه مند به مهاجرت و یا ادامه تحصیل در کش.ر های اسپانیایی زبان می باشند مطلوب می باشد و همچنین بسیاری از علاقه مندان به تدریس زبان اسپانیایی نیز در سطوح بالایی آزمون DELE شرکت می کنند که آموزشگاه ما دوره های آمادگی DELE را برای تمامی این اقشار امکان پذیر می سازد.

DELE
دوره های آمادگی DELE در سطوح مختلف برگزار می شود که از ابتدایی ترین سطح این آزمون یعنی A1 تا سطح B2 در آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار می شود. تدریس دوره های آمادکی DELE عموما توسط اساتید Native و یا بسیار با تجربه آموزشگاه زبان ایران کمبریج انجام می شود. بهترین و موثرترین بازده را از زبان آموزانمان در طی این دوره ها در نوع نیمه خصوصی و خصوصی را مدیون حضور اساتید با تجربه مان در زمینه آزمون DELE می باشیم. در دوره های آمادگی DELE تمامی مهارتهای مختص این آزمون با زبان آموزان با توجه به سطح آنها کار میشود و تمامی نقاط ضعف و قوت انها مورد بررسی و تقویت قرار میگیرد.
مدرک DELE از آنجایی که انقضا ندارد بسیار از ارزش بالایی برخوردار می باشد. بنابراین بهتر است در سطح خوبی از اسپانیایی باشید و در DELE شرکت کنید تا از مدرکی در سطح بالاتر برخوردار شوید. آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای ارتقای سطح زبان آموزان زبان اسپانیایی خود در دوره های آمادگی DELE می باشد.
شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با دوره های با شماره تماس های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین اسپانیایی ما در ارتباط باشید.

Related Articles
آموزش نامه نگاری انگلیسی
آیلتس فشرده تضمینی
آزمون Mock

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *