دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی به هدف ارتقای سطح کارایی مدرسین زبان انگلیسی و یا بکار گیری از استعداد های تدریسی افرادی که دارای سطح بالایی در زبان انگلیسی می باشند ، است. دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی در اصطلاح به دوره های TTC شناخته شده اند که اکثر افرادی که علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی می باشند می بایست این دوره ها را بگذرانند. این دوره ها به آموزش مهارت ها و روش های تدریس زبان انگلیسی در سطوح مختلف و در شرایط مختلف می پردازند و روند این دوره ها علاوه بر مهارت های تیوری به آموزش های عملی نیز می پردازد. در ادامه به پاره ای از توضیحات پیرامون دوره های TTC در آموزشگاه زبان ایران کمبریج می پردازیم.

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

محتویات آموزشی و مهارتی در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

در این دوره ها کتاب های برتر علم تدریس زبان انگلیسی و یا همان زبان دوم / سوم به شرکت کنندگان آموزش داده می شود. در کنار مطالب تیوری تمامی موارد عملی تدریس نیز به زبان آموزان آموزش داده می شود و داوطلبان می بایست جلسات Observation را از دوره ها و کلاس های مختلف انجام دهند. در انتهای دوره شرکت کنندگان مهارت خوبی از تدریس عملی و علم و اصول زمینه آن بدست می آورند.

شرایط شرکت در دوره تربیت مدرس زبان انگلیسی

برای حضور در این دوره ها می بایست تمامی داوطلبان همان طور که از ذات دوره مشخص است دارای سطح خوبی در زبان انگلیسی باشند. عزیزانی که در این دوره ها شرکت می کنند می توانند دارای سابقه تدریس بوده و یا نباشند ، این دوره ها برای عزیزانی که سابقه تدریس دارند می تواند به روز کننده دانش آن ها به حساب بیاید و یا می تواند برای عزیزانی که سابفه تدریس ندارند دوره ای کاملا جدید و جامع برای به سرانچام نشاندن تلاش هایشان باشد.

شما عزیزان برای اطلاع بیشتر از دوره ها می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

4 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

متقاضی دوره مدرسی زبان انگلیسی با ذکر هزینه

پاسخ

سلام و عرض ادب
350000 تومان

پاسخ

با تشکر از مطلب خوبتون

پاسخ

دست شما درد نکنه مطلب خوبی بود

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *