تعیین سطح رایگان آیلتس

تعیین سطح رایگان آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده امکان تعیین سطح رایگان آیلتس بر روی وب سایت آموزشگاه می باشد تا علاقه مندان به شرکت در این آزمون و یا دوره های آمادگی آیلتس بتوانند از سطح کنونی خود در این آزمون آگتاهی لازم را کسب نموده و تصمیم گیری راحت تری در ارتباط با روند آموزشی خود داشته باشند.

 

تعیین سطح رایگان آیلتس

تعیین سطح رایگان آیلتس

مواد آزمونی در تعیین سطح رایگان آیلتس

 

آزمون تعیین سطح رایگان آیلتس موجود در وب سایت آموزشگاه شامل سنجش مهارت Writing و Reading شما عزیزان در آزمون آیلتس می باشد که کاملا طبق مواد آزمونی کمبریج آیلتس می باشد. شما عزیزان با رعایت زمان بندی و همچنین با رعایت نکات مهم آزمونی از جمله کامل نوشتن بخش Writing به مشاورین ما در آموزشگاه این امکان را می دهید تا تصمیم گیری دقیق تری در ارتباط با این دو مهارت در شما زبان آموز عزیز داشته باشند.

برای سنجش مهارت Speaking و Listening نیز شما عزیزان بعد از انجام آزمون کتبی با هماهنگی با آموزشگاه انجام می شود. امکان انجام این آزمون همه روزه در زمان حضور مشاورین آموزشگاه می باشد. مدت زمان آزمون شفاهی بین 10 الی 15 دقیقه می باشد. و نتیجه هر دو ازمون کتبی و شفاهی در همان روز به شما به شکل حضوری اعلام می گردد و می توانید با مشورت و راهنمایی های مشاورین ما در آموزشگاه زبان ایران کمبریج جهت شرکت در دوره های آیلتس و یا آمادگی آزمون آیلتس تصمیم گیری انجام دهید و جهت ثبت نام دوره های مناسب خود اقدامات لازم را به عمل آورید.

برای شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان آیلتس می توانید از طریق لینک ( تعیین سطح رایگان آیلتس ) اقدام نمایید.

دوره های آمادگی آیلتس در ایران کمبریج

 

دوره های آمادگی آزمون آیلتس در ایران کمبریج به شکل نیمه خصوصی برگزار می گردد و هزینه این دوره های ترمی 1200000 ریال می باشد. این دوره ها بین 2 الی 4 ترم می باشد که طول هر ترم 5 هفته می باشد. از ترم اولیه این دوره ، هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی در آیلتس با شما عزیزان طبق سیلابس آموزشی دانشگاه کمبریج و منابع معرفی شده کار می شود. لازم به ذکر است در صورت تمایل شما عزیزان امکان برگزاری کلاس خصوصی در زمینه آزمون آیلتس نیز برای شما عزیزان امکان پذیر می باشد.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *