کتاب منشن زبان آلمانی

کتاب منشن زبان آلمانی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با استفاده از کتاب منشن زبان آلمانی را به شما عزیزان با کیفیتی فوق العاده آموزش می دهد. آموزش زبان آلمانی بوسیله کتاب منشن که کتاب بسیار جدید در زمینه آلمانی می باشد می تواند به صورت آسان تر و مناسب تری این زبان را به شما عزیزان آموزش دهد.
کتاب منشن زبان آلمانی

کتاب منشن زبان آلمانی

خصوصیات کتاب منشن زبان آلمانی

کتاب منشن زبان آلمانی برای آموزش افراد بزرگسال طراحی و نوشته شده است.
این کتاب از سطح مبتدی تا متوسط آموزش زبان آلمانی را پوشش می دهد.
این سری کتاب می تواند شما را تا سطح B1 آزمون سفارت آماده سازد.
این کتاب شامل CD های آموزشی و همچنین نرم افزار آموزشی نیز می باشد و مانند اکثر کتب شامل کتاب تمرین نیز می باشد.
سری کتاب منشن زبان آلمانی بسیار مدرن و به روز به آموزش زبان آلمانی به خصوص مناسب مهاجران کشور آلمان می پردازد. این کتاب همچنین برای اهداف آکادمیک زبان آلمانی بسیار مناسب می باشد و عاری از مطالب خشک می باشد.
این کتاب شامل فایل های صوتی متعدد و کاربردی می باشد و تمامی تمرین های موجود در کتاب دارای ساختار بسیار مناسب و دقیق می باشد.
با توجه به درجه سختی زبان آلمانی می توان گفت انتخاب کتابی مناسب جهت آموزش نقش بسیار مهمی در زمینه بازدهی و یادگیری خواهد داشت. از این رو آموزشگاه زبان ایران کمبریج قریب به 6 ماه می باشد که کتاب منشن زبان آلمانی را به عنوان کتاب اصلی آموزشی جهت استفاده در دوره های انتخاب و پیشنهاد می نماید.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های اموزش زبان آلمانی در سطوح مختلف به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و گروهی می باشد. شما عزیزان برای تعیین سطح و اطلاع از روز و ساعات دوره ها می توانید با شماره های آموزشگاه تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.
Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *