منابع آزمون GRE

منابع آزمون GRE

آزمون Gre یکی از آزمون های بین المللی می باشد که بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته های مهندسی به آن نیازمندند ، در این بخش به معرفی منابع آزمون GRE می پردازیم. بسیاری از منابع آزمون Gre همانند منابع آمادگی آزمون TOEFL می باشند از این رو اگر برای آزمون تافل نیز خود را آماده می کنید می توان به جرات گفت که نیمی از این راه را برای آزمون Gre نیز رفته اید.

منابع آزمون GRE

منابع آزمون GRE

آزمون GRE همانند آزمون تافل زیر نظر سازمان آزمونی ETS امریکا می باشد از این رو می توانید بسیاری از ساختار های و نمونه سوالات را از این وب سایت بدست آورید.

منابع آزمون GRE — منبع اصلی

یکی از اصلی ترین منابع آمادگی آزمون GRE ، کتاب Practice Book for Paper-based Gre Revised General می باشد. این کتاب به شکل رایگان در اینترنت موجود می باشد و از مهم ترین و اصلی ترین منابع آزمون Gre محسوب می شود که شما عزیزان می توانید به راحتی به آن دسترسی داشته باشید. در این کتاب انواع نمونه سوالات و مثال ها برای بخش های آزمون Gre ارایه شده است از این رو می تواند منبع بسیار غنی برای شما عزیزان باشد.

منابع آزمون GRE — در بخش Verbal

در این بخش از آزمون منابعی همچون کتاب های 504 لغت ، Essential words for TOEFL و 1100 لغت و Essential words for GRE بسیار نقش مهمی دارند و می بایست حتما خوانده شوند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون تافل و GRE می باشد. شما عزیزان می توانید با شرکت در آزمون تعیین سطح موجود در وب سایت اطلاعات نسبی از سطح خود به مشاورین ما داده و سپس در آزمون تعیین سطح شفاهی با تعیین وقت قبلی شرکت نمایید . لاطم به ذکر است آزمون های تعیین سطح آموزشگاه زبان ایران کمبریج رایگان می باشند. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر پیرامون این دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

Related Articles
گرامر فرانسه
تدریس خصوصی روسی
آزمون Gmat چیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *