آموزش تضمینی آیلتس

آموزش تضمینی آیلتس

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آموزش تضمینی آیلتس به علاقه مندان و داوطلبین این آزمون می باشد. لازم به ذکر است دوره های آموزش تضمینی آیلتس به شکل کاملا خصوصی و نیمه خصوصی در این مرکز آموزشی برگزار می گردد.

آموزش تضمینی آیلتس

آموزش تضمینی آیلتس

مشخصات دوره های آموزش تضمینی آیلتس خصوصی

در دوره های آموزش تضمینی آیلتس خصوصی با توجه به سطح کنونی زبان آموز و همچنین نمره مورد نظر وی در آزمون و زمان قابل آموزش برای وی دوره توسط مشاورین آموزشگاه برنامه ریزی شده و در ظرف 48 ساعت پس از ثبت نام آموزشگاه در صورت درخواست نیاز و علاقه مندی زبان آموز قادر به ارایه ضمانت نامه کتبی آیلتس به زبان آموز می باشد. طول این دوره ها بین 20 الی 50 جلسه می باشد و مدت زمان هر جلسه 1.5 ساعت می باشد.

آموزش تضمینی آیلتس

آموزش تضمینی آیلتس

مشخصات دوره های آموزش تضمینی آیلتس نیمه خصوصی

در دوره های آموزش تضمینی آیلتس نیمه خصوصی ، زبان آموزان در کلاس های 5 الی 7 نفره قرار می گیرند و تمامی مهارت ها و تکنیک های آزمون آیلتس با آن ها کار می شود. این دوره ها شامل حداقل 2 ترم یک ماهه و حداکثر 4 ترم می باشد. تعداد جلسات هر ترم در این دوره ها 10 جلسه 1.5 ساعت می باشد و هر ترم حدود یک ماه به طول می انجامد.

اساتید دوره آموزش تضمینی آیلتس

در دوره های آموزش تضمینی آیلتس آموزشگاه زبان ایران کمبریج از استید دانشگاهی و دارای مدرک دکترا استفاده می شود. اساتید این دوره ها دارای حداقل 8 سال سابقه تدریس می باشند و سابقه درخشان تدریس آیلتس را دارند.

شما عزیزان برای اطلاع از دوره های آیلتس می توانید به بخش دپارتمان آموزش آیلتس موجود در وب سایت مراجعه نمایید و همچنین برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها می توانید با مشاورین ما در آموزشگاه با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید. همچنین لازم به ذکر است برای انجام تعیین سطح کتبی می توانید به بخش تعیین سطح کتبی آزمون آیلتس موجود در وب سایت مراجعه کرده و سپس برای انجام آزمون شفاهی به آموزشگاه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *