چگونه آیلتس 8 بگیریم

Admin
دیدگاه‌ها برای چگونه آیلتس 8 بگیریم بسته هستند

چگونه آیلتس 8 بگیریم؟

در این بخش به سوال چگونه آیلتس 8 بگیریم میپردازیم. این مطلب برای عزیزانی که قصد مهاجرت به استرالیا را دارند بسیار حایز اهمیت میباشد. نمره 8 آیلتس نمره بسیار خوب و بالایی محسوب میشود.

در این بخش به نماتی پیرامون گرفتن نمره 8 در آزمون آیلتس میپردازیم.

نکات لازم جهت گرفتن نمره آیلتس 8

برای دستیابی به نمره 8 آیلتس میبایست به بسیاری از ریزه کاری ها توجه نمایید. این سطح زبان انگلیسی شانسی بدست نمی آید. این سطح از زبان در ضورتی که شما رزومه تحصیلی و کاری کافی نداشته باشید مورد نیاز میباشد.

برای گرفتن آیلتس 8 میبایست :

  • حواستان به کلماتتان باشد

در آیلتس تعداد کلمات شما بر نمره شما تاثیر مستقیم دارد . در بخش No more than 3 words در خواندن و درک مطلب اصلا تعداد بیشتر ننویسید. در بخش نوشتاری به محدودیت تعداد کلمات از لحاظ حداقلی توجه نمایید.

  • به کوتاهی و خلاصه بودن متن دقت نمایید

برخی افراد فکر میکنند نوشتن طولانی صرفا نمره آور است. این در حالیست که تعداد غلط هایتان در متون طولانی تر بیشتر میشوند. بنابراین میزان نمره ای که از دست میدهید زیاد است.

  • از خودتان موضوعی اختراع نکنید

در نوشتار متون موضوع را تغییر ندهید. در برخی موارد که موضوعی را متوجه نمیشوید اصلا سعی در تغییر موضوع نکنید. این امر پذیرفته نمیباشد.

  • شما بازیگر نیستید

در آزمون آیلتس بسیار سعی میکنند ادای لهجه ای خاص را در بیاروند. بخاطر داشته باشید که شما بازیگر نیستید. این آزمون تنها تلفظ صحیح شما را می سنجد پس لهجه خود را تغییر ندهید.

  • یک داستان خوب تعریف کنید

اگر ایده ای برای نوشتار ندارید داستانهای کودکی خود را بخاطر آورید. از چگونگی آغاز و پایان یافتن آنها کمک بگیرید.

  • دوستان شما بسیار موثر اند

داشتن دوستانی که مثل خودتان زبان میخوانند یا انگلیسی بلدند بسیار به شما کمک میکند. راحت می توانید در کنار آنها پیشرفت کنید.

 

شما عزیزان برای بهبود نمره آیلتس در کنار دوره های آمادگی آزمون آیلتس میبایست به این نکات ریز نیز توجه داشته باشید. امیدواریم برای اینکه بدانید چگونه آیلتس 8 بگیریم کمکی هرچند کوچک به شما عزیزان کرده باشیم.

 

 

Related Articles