بهترین آموزشگاه آیلتس

بهترین آموزشگاه آیلتس

بی شک آموزشگاه زبان ایران کمبریج با سابقه درخشانی که در زمینه آموزش آیلتس دارد را می توان بهترین آموزشگاه آیلتس نامید. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با برگزاری کلاس های گروهی ، نیمه گروهی و خصوصی در زمینه آیلتس و PRE IELTS این امکان را برای همه فراهم می سازد که با دارا بودن بازه های زمانی متفاوت بتوانند در دوره های آموزشی شرکت نمایند.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج اولین برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون IELTS Life Skill  در ایران می باشد که دارای کارنامه قبولی 100% زبان آموزان می باشد. در این مرکز تمامی انواع آزمون های آیلتس با ضمانت نامه کتبی مورد آموزش قرار می گیرند. انواع آزمون های آیلتس شامل IELTS academic ، IELTS general و آیلتس لایف اسکیل می باشند.

بهترین آموزشگاه آیلتس

بهترین آموزشگاه آیلتس

از ویژگی های دوره ها در بهترین آموزشگاه آیلتس

پس از تصمیم گیری شما برای ورود به دوره های آموزشی ایران کمبریج ، آزمون تعیین سطحی به شکل رایگان از شما گرفته می شود. آزمون تعیین سطح برای روشن کردن وضعیت شما و برنامه ریزی دقیق برای آموزش شما می باشد. پس انجام تعیین سطح شما می توانید شرایط کامل خود را با مشاورین ما در میان گذاشته و با توجه به زمان ، سطح و نمره مورد نظرتان برایتان دوره ای را برگزینند. در ایران کمبریج در دوره های گروهی Pre IELTS این امکان وجود دارد که شما در کلاس های 1 روز در هفته ( پنج شنبه / جمعه ) ، 2 روز در هفته و یا 3 روز در هفته ( زوج / فرد ) و یا 5 روز در هفته شرکت نمایید.

اگر سطح شما طوری باشد که به دوره های Pre IELTS نیازی نداشته باشید می توانید به شکل مستقیم وارد دوره های IELTS شده و آموزش های لازم را پیرامون این آزمون بین المللی کسب نمایید.

کلاس های خصوصی در بهترین آموزشگاه آیلتس

بهترین آموزشگاه آیلتس این امکان را نیز برای زبان آموزان فراهم می سازد تا بتوانند در صورت تمایل و یا محدودیت زمانی دوره های آموزشی خود را به شکل خصوصی نیز برگزار کنند. بسیارند عزیزانی که قصد شرکت در آزمون آیلتس را در کوتاهترین زمان ممکن دارند و راهی به غیر از شرکت در دوره های خصوصی آمادگی IELTS ندارند از این رو آموزشگاه زبان ایران کمبریج برای این عزیزان دوره های خصوصی نیز برگزار می کند. لازم به ذکر است امکان دادن ضمانت نامه کتبی به این عزیزان نیز در این دوره ها وجود دارد.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از روز و ساعت دوره های IELTS نیز با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

 

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *