منبع امتحان IELTS

منبع امتحان IELTS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج با تکیه بر منبع امتحان IELTS به آموزش آیلتس میپردازید. آزمون آیلتس آزمونی است که امروزه بسیاری از افراد به آن روی آورده اند. برای آمادگی IELTS منابع بسیاری در بازار موجود می باشد. برخی از این منابع به جهت غنی بودن شرایط بهترین را برای کسب نمره IELTS بالا برای شما ایجاد میکنند. در این بخش به معرفی یکی از بهترین منابع IELTS میپردازیم.

منبع امتحان IELTS

منبع امتحان IELTS

معرفی بهترین منبع امتحان IELTS

از بهترین منابع آمادگی آزمون آیلتس می توان به سری کتاب های Complete IELTS اشاره کرد. این کتابها امکان ایجاد محیطی آکادمیک برای جوانانی که قصد ادامه تحصیل را دارند ایجاد میکند. این کتاب شبیه ساز موقعیت واقعی آموزش زبان در محیط انگلیسی زبان می باشد.

این سری کتب آموزشی IELTS تمامی اطلاعات مربوط به آزمون آیلتس را برای شما عزیزان فراهم میسازد. این اطلاعات شامل تمامی نکاتی می باشند که میبایست در آزمون IELTS آنها را رعایت نمایید. کتاب های Complete IELTS همچنین دارای سطح بندی و نمره بندی برای آزمون می باشند تا بتوانید مناسب ترین آنها را برای خود انتخاب نمایید.

منبع امتحان IELTS – نکات کلیدی کتاب های Complete IELTS

  • ارتقای مهارت رایتینگ Writing و ارایه کلیه تکنیک های نوشتاری Writing برای آزمون IELTS
  • ارایه نکات گرامری و لغات بیشتر برای تقویت نتیجه گیری در امتحان IELTS
  • جمع بندی در انتهای هر دو درس برای ارزیابی گرامر و لغت و میزان پیشرفت زبان آموزان
  • منابع غنی Speaking برای ارتقای مهارت های مکالمه در امتحان آیلتس
  • ارایه نمونه پاسخ نامه های امتحان IELTS در انتهای کتاب بار یآشنایی زبان آموزان

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آمادگی امتحان IELTS نیز می باشد. ایران کمبریج با استفاده از بهترین منبع امتحان IELTS ، کتاب Complete IELTS موفقیت شما را تضمین میکند.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *