آموزش فوق فشرده IELTS

آموزش فوق فشرده IELTS

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های آموزش فوق فشرده IELTS آیلتس برای علاقه مندان به پیشرفت سربع و نتیجه گیری سریع در بازه زمانی های محدود می باشد. دوره های آموزش فوق فشرده IELTS آیلتس به شکل دوره های گروهی و خصوصی و نیمه خصوصی و همچنین در بازه زمانی های 2 الی 4 ماه ، 4 الی 6 ماه و 6 ایل 8 ماه برگزار می شود که این زمان بندی به انتخاب زبان آموزان و با توجه به بازه زمانی ها برای تاریخ مورد نظرشان برای شرکت در آزمون می باشد.

آموزش فوق فشرده IELTS

آموزش فوق فشرده IELTS

مواد و کتب آموزشی در دوره های آموزش فوق فشرده IELTS

مواد و کتب آموزشی در دوره های آموزشی آیلتس به دو بخش Pre-IELTS مناسب کسانیکه سطح فعلی شان برای آزمون آیلتس مناسب نمی باشد و دوره IELTS برای عزیزانی  که تنها نیازمند اطلاع از تکنیک های آزمون می باشند ، می باشد. شما عزیزان می توانید با شرکت در آزمون تعیین سطح رایگان در وب سایت و همچنین تعیین سطح حضوزی در آموزشگاه از سطح و شرایط خود اطلاع پیدا کرده و در نهایت در دوره های مورد نظر خود ثبت نام نمایید.

اساتید دوره های آموزش فوق فشرده IELTS

اساتید برگزیده این دوره ها برای آمادگی آزمون آیلتس عموما از اساتید Native و یا دارای مدارک کارشناسی ارشد و دکتری می باشند که دارای بیش از 8 سال سابقه تدریس تخصصی را دارا می باشند. شاید به جرات بتوان گفت که نقطه موفقیت و محبوبیت این دوره های همین اساتید خبره می باشند که روند دوره را برای زبان آموزان هموار ساخته و این راه را بسیار برای آنها آسان می سازند.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از سطح خود در دوره های Pre-IELTS در آزمون تعیین سطح آنلاین مربوط به این دوره های در وب سایت آموزشگاه شرکت نمایید. همچنین عزیزانی که سطح خوبی در زبان انگلیسی دارند نیز می توانند در آزمون آنلاین تعیین سطح IELTS  موجود در وب سایت آموزشگاه به شکل رایگان شرکت نمایند.

Save

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *