کلاس آیلتس آنلاین

کلاس آیلتس آنلاین

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون آیلتس می باشد و همچنین این مرکز آموزشی برگزار کننده کلاس آیلتس آنلاین برای عزیزانی می باشد که موفعیت و شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. اغلب این عزیزان از شهر های دیگر ایران و یا خارج از کشور می باشند که به هر دلیلی در محیط خود تمایل به شرکت در کلاس های حضوری آزمون آیلتس را ندارند.

در ادامه به ارایه برخی نکات پیرامون دوره ها و کلاس آیلتس آنلاین و همچنین شرایط این دوره ها می پردازیم.

شرایط عمومی کلاس آیلتس آنلاین

در ابتدای این دوره می بایست برای مشخص شدن سطحتان در ازمون تعیین سطح آموزشگاه زبان ابران کمبریج شرکت نمایید. این امر برای برنامه ریزی دوره تان بسیار ضروری است حتی اگر فکر می کنید که از سطح مبتدی برخوردارید شرکت در آزمون تعیین سطح که به شکل رایگان نیز می باشد را موکدا به شما عزیزان توصیه می کنیم.

بعد از آزمون تعیین سطح دوره برای شما برنامه ریزی شده و روند کلاس آیلتس شما مشخص می گردد.

شرایط برگزاری کلاس آیلتس آنلاین

برای برگزاری کلاس آنلاین آیلتس می بایست دارای اینترنت نسبتا مناسبی باشید و زمان جلسات را می توانید خودتان تعیین کنید. طول مدت هر حلسه 60 دقیقه می باشد و شامل آموزشی کامل می باشد. در طی این دوره با توجه به سطح تان تمامی آموزش های لازم به شما داده می شود. شما می توانید تعداد جلسات داخل هفته را برای تشکیل کلاستان خودتان تعیین کنید این در خالیست که توصیه مشاورین ما هفته ای 2 الی 3 جلسه می باشد.

در کل دوره های انلاین شامل 3 دوره از مبتدی تا پیشرفته می باشند و شما با توجه به سطحتان وارد دوره ای می شوید که مناسب سطحتان می باشد.

برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و سوالات خود را از مشاورین ما بپرسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *