راه های مهاجرت به اروپا

راه های مهاجرت به اروپا

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده مشاوره رایگان مهاجرت و همچنین ارایه دهنده راه های مهاجرت به اروپا می باشد. بسیارند کسانی که تمایل به مهاجرت از کشور را دارند و خواهان اقامت و یا مهاجرت به کشور های دیگر به خصوص کشور های اروپایی می باشند.
به طور کلی چهار راه وجود دارد که می توانید به شکل قانونی برای مدت طولانی در کشوری زندگی کنید. در اینجا به 4 راه از راه های مهاجرت به اروپا اشاره می کنیم.

راه های مهاجرت به اروپا

راه های مهاجرت به اروپا

راه های مهاجرت به اروپا

1. پیدا کردن شغل

بسیاری از کشور ها که موفق به پر کردن فضاهای شغلی حرفه ای خود را ندارند، مشتاق دادن اجازه کار به داوطلبین حرفه ای همچون پزشکان ، مهندسین و کاررمندان IT و … دارند.

2. خود اشتغالی / بازنشستگی

اسپانیا ، ایتالیا ، فرانسه و … تنها تعداد کمی از کشور هایی هستند که این نوع مهاجرت طولانی مدت را برای اقامت پیشنهاد می کنند. شما می بایست نشان دهید که توانایی پرداخت هزینه هایتان را دارید. بعضی کشور ها نیز ممکن است تقاضای داشتن یک حساب بانکی خوب را از شما داشته باشند.

3. ادامه تحصیل در آن کشور

از دیگر راه های مهاجرت به اروپا ادامه تحصیل در آن کشور می باشد. اگر برای تحصیل در دانشگاهی در کشوری اقدام نمایید، شما همچنین اجازه اقامت در آن کشور برای طول مدت تحصیل خود را دارید. البته در طی این مدت زمان شما اجازه کار کردن در آن کشور را نخواهید داشت.

4. ازدواج با فردی مقیم

ازدواج با فردی که اقامت آن کشور را دارد از سریع ترین راه های مهاجرت به اروپا یا هر کشور دیگری محشوب می شود تا بتوانید به آن واسطه در آن کشور اقامت داشته باشید. در این موارد اداره مهاجرت کشور مربوطی مصاحبه با شما خواهد داشت در ارتباط با طول مدت آشناییتان ، اینکه چطور آشنا شدید و بسیاری سوالات ریز تر.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده مشاوره های رایگان و ارایه دهنده راه های مهاجرت به اروپا و همچنین دیگر کشور ها می باشد.

Related Articles
کتاب Complete IELTS
نکات آزمون DELE
آموزش زبان چینی در کشور چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *