بالا بردن نمره رایتینگ تافل

بالا بردن نمره رایتینگ تافل

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای ارتقای سطح نمره زبان آموزان در آزمون های بین المللی می باشد و در این مطلب به نکاتی پیرامون بالا بردن نمره رایتینگ تافل به داوطلبان آزمون تافل TOEFL اشاره می کند. مهارت رایتینگ آزمون تافل کمی متفاوت از رایتینگ دیگر آزمون های زبان انگلیسی می باشد. شما می بایست بتوانید به خوبی ایده های خود را مرتب ، مدیریت و بیان کنید در این بخش از آزمون. در این مطلب به نکاتی پیرامون ارتقا و بالا بردن نمره رایتینگ تافل به  شماره عزیزانی که نیاز به نمره بالایی دراین آزمون دارید اشاره می کنیم.

نکات بالا بردن نمره رایتینگ تافل

  1. شما می توانید مهارت رایتینگ خود را با بیان ایده هایتان به روش های مختلف با نوشتار های گونتگون تمرین کنید. بهتر است بیشتر به مطالعه متون تخصصی تر به زبان انگلیسی بپردازید. خواندن مقالاتی که ایده هایی را بررسی می کنند و ایده پردازی به شکل های گوناگونی از جمله در زمینه های اجتماعی ، زیستی ، تحصیلی و … می باشد.
  2. ایده های خود را با خلاصه کردن و برنامه ریزی دقیق همانند نویسندگان حرفه ای بیان کنید. شما می توانید با مطالعه دیگر مقالات ببینید که برای نوشتناز چه راه و روش ها و چه اصطلاحاتی استفاده می شود و چگونه موضوعی را بیان می کنند و گسترده می سازند.
  3. شما می توانید نوشته ها و رایتینگ های خود را به اساتید و معلم های زبان گوناگونی نشان داده و نظرات و پیشنهادات آنان را در رایتینگ های خود رعایت کنید. ایده های یک استاد خوب می تواند بسیار سازنده و راهگشا باشد.
  4. دایره لغت و دایره تنوع گرامری خود را در نوشتارتان تقویت کنید. استفاده از لغات متنوع و ساختار های گرامری گوناگون می تواند بسیار به ارتقای نمره تافل شما کمک کند.

 

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *