دوره فشرده TTC

دوره فشرده TTC

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره فشرده TTC برای علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی می باشد. دوره فشرده TTC بر اساس مباحث CELTA و TKT دانشگاه کمبریج می باشد که در طی یک دوره فشرده به شما عزیزان ارایه داده می شود. در ادامه به ارایه پاره ای از اطلاعات پیرامون دوره فشرده TTC برای شما عزیزان اشاره می کنیم.

طول دوره و هزینه دوره فشرده TTC

طول دوره های آموزش فشزده TTC در آموزشگاه زبان ایران کمبریج حدود 1.5 ماه می باشد که شامل آموزش تیوری های تدریس زبان انگلیسی و جلسات Observation می باشد از سطوح مختلف تدریسی و به همراه جلسه Demo و آزمون تیوری های تدریس زبان انگلیسی می باشد. شما عزیزان در این دوره می آموزید که چگونه متد های مختلف تدریس را در کلاس های خود در سطوح مختلف اجرا شود و بالاترین بازده را بدست آورید.

هزینه این دوره جامع TTC که در حدود 1.5 ماه می باشد 350000 تومان می باشد. این دوره مناسب افرادی است که دارای سطح معقولی در زبان انگلیسی مباشند تا بتوانند در انتهای دوره فشرده TTC به تدریس حرفه ای زبان بپردازند.

اساتید دوره فشرده TTC

اساتید دوره های فشرده و جامع TTC از اساتید دارای مدرک دکتری آموزش زبان انگلیسی از داخل و یا خارج از کشور می باشد. این اساتید دارای بالای 10 سال سابقه تدریس می باشند. شما عزیزان می توانید نهایت بهره را از شرکت در این دوره ها با کمک این اساتید ببرید و همچنین از تجربه و دانش بسیار بالای این اساتید نهایت استفاده را ببرید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره فشرده TTC برای علاقه مندان به تدریس زبان انگلیسی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها و همچنین تاریخ شروع دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همواره پاسخ گوی سوالات شما می باشند.

Related Articles
نکات Speaking آیلتس
کلاس تضمینی زبان
آموزش کره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *