موسسه زبان ایران کمبریج

موسسه زبان ایران کمبریج

یه جرات می توان از موسسه زبان ایران کمبریج به عنوان یکی از بهترین موسسه های آموزشی یاد کرد. در این بخش به معرفی برخی ویژگی های آموزشگاه زبان ایران کمبریج می پردازیم. بسیاری از زبان آموزان همواره بدنیال مرکزی هستند که زبان های خارجی را به شکل تخصصی از پایه ترین سطوح تا سطوح پیشرفته آموزش دهد. همچنین اکثر این عزیزان بدنبال مرکزی جهت ارتقای سطح مکالمه زبان خود می گردند.

همانطور که میدانید دانش زبان که یک مهارت تخصصی برای کاریابی و تحصیل محسوب می شود. بنابراین اخذ مدرکی معتبر برای دوره هایی که در این زمینه میگذرانید بسیار حایز اهمیت می باشد. موسسه زبان ایران کمبریج در این زمینه نیز اطمینان خاطر را به شما عزیزان میدهد که در انتهای دوره ها با مدرکی معتبر آماده ورود به محیطی زبانی شوید.

ویژگی های منحصر به فرد موسسه زبان ایران کمبریج

همانطور که از صفحه اول وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج پیداست، این مرکز به ثبت های جهانی رسیده است.

در ایران کمبریج بیش از 13 زبان دنیا از سطح مبتدی تا پیشرفته به شکل تخصصی برگزار می شود.

موسسه ایران کمبریج عضو کانون دبیران کمبریج می باشد و تمامی روش های تدریس در این مرکز طبق استانداردهای جهانی می باشد.

این مرکز آموزشی زبان عضو دبیران British Council می باشد و به شکل روزانه و هفتگی به روز رسانی های خود را طبق آخرین اخبار انجام می دهد.

موسسه ایران کمبریج همچنین عضو رسمی دانشگاه کمبریج که معتبر ترین مرکز آموزش زبان دنیاست می باشد. لازم به ذکر است ایران کمبریج مرکز برگزاری آزمون های کمبریج نمی باشد و تنها دوره های آموزشی برگزار می کند.

این موسسه زبان برگزار کننده تمامی دوره های آمادگی آزمون های زبان از جمله IELTS ، TOEFL ، PTE ،PET ،KET ،FCE ، CAE ، BEC ،  و … می باشد. این مرکز همچنی برگزار کننده دوره های آمادگی آزمون های داخلی زبان همچون MSRT ، MHLE ، TOLIMO ،MCHE ، EPT و … می باشد. ایران کمبریج همچنین برگزار کننده آزمون های آزمایشی تمامی آزمون های زبان می باشد. ( آزمون های Mock)

موسسه زبان ایران کمبریج

موسسه زبان ایران کمبریج

اساتید موسسه زبان ایران کمبریج

شاید به جرات بتوان گفت که قوی ترین و بهترین کادر آموزش زبان کشور در آموزشگاه زبان ایران کمبریج مشغول بکار می باشند. اساتید ایران کمبریج از اساتید با تجربه و گلچین شده آموزش زبان کشور می باشند. حداقل سابقه تدریس زبان این اساتید 7 سال می باشد و حداقل مدرک تحصیلی آنان کارشناسی ارشد می باشد. اغلب این اساتید دارای مدرک دکتری آموزش زبان نیز می باشند.

بکارگیری از این اساتید برجسته شما را با تجربه ای متفاوت از زبان آشنا می سازد و تضمینی بر یادگیری شما می باشد.

شما عزیزان می توانید برای آشنایی بیشتر با این موسسه زبان ایران کمبریج با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و با مشاورین ما سوالات خود را در میان بگذارید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

Related Articles

5 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

[…] مکالمه زبان بصورت کاملا کاربردی و آکادمیک در موسسه زبان ایران کمبریج در حال فعالیت […]

پاسخ

[…] زبان جمعه ها در موسسه زبان ایران کمبریج بصورت متنوع در حال برگزاری […]

پاسخ

[…] موسسه زبان ایران کمبریج بهترین نشانی و آدرس آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران است. […]

پاسخ

[…] آموزشگاه زبان ایران کمبریج با تکیه بر دانشو تجربه مدرسین بسیار حرفه ایی خود با افتخار در صدر لیست بهترین آموزشگاه زبان اسپانیایی در تهران قرار دارد.جهت کسب اطلاعات کاملتر جهت آشنایی با روز ها و ساعات برگزاری دوره های زبان اسپانیایی با مشاورین آموزشگاه در تماس باشید.88854048 و 88854207 […]

پاسخ

[…] زبان چینی ایران کمبریج معتبر ترین مرکز آموزش زبان چینی […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *