کلاس مکالمه زبان ایتالیایی

کلاس مکالمه زبان ایتالیایی

کلاس مکالمه زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده کلاس مکالمه زبان ایتالیایی برای علاقه مندان به یادگیری این زبان بسیار شیرین به قصد مهاجرت و یا ادامه تحصیل به ایتالیا می باشد. دوره ها و کلاس های آموزش مکالمه زبان ایتالیایی سال هاست در این مرکز آموزشی به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی برای زبان آموزان با اهداف گوناگون برگزار می شود و طول مدت زمان های این دوره ها با توجه به زمان زبان آموزان تنظیم می گردد. کلاس مکالمه زبان ایتالیایی بدلیل دانشجویی بودن کشور ایتالیا مورد پسند بسیاری از علاقه مندان به ادامه تحصیل در این کشور می باشد و علاوه بر تاکیید بر روی مهارت مکالمه ، شما عزیزان را برای آمادگی آزمون سفارت ایتالیا نیز آماده می سازد. برای تمامی عزیزانی که قصد تحصیل در دانشگاه های ایتالیا را دارند داشتن مدرک Esterni از اهیمت بسیار بالایی برخوردار است و برای بسیاری از این عزیزان داشتن این مدرک امری ضروری است. در ادامه به ارایه پاره ای از توضیحات پیرامون کلاس های ایتالیایی در ایران کمبریج می پردازیم.

هزینه ها و طول دوره کلاس مکالمه زبان ایتالیایی

دوره آموزش مکالمه زبان ایتالیایی از سطح مبتدی تا پیشرفته در طی 10 ترم در آموزشگاه زبان ایران کمبریج به شما عزیزان ارایه داده می شود. طول هر ترم از این دوره ها 12 جلسه 90 دقیقه ای می باشد که هزینه هر ترم 120000 تومان می باشد. در طی این 10 ترم شما عزیزان به سطح b2 در زبان ایتالیایی می رسید و آمادگی شرکت در هر آزمونی را با اعتماد به نفس کامل خواهید داشت.

کتاب های آموزشی در کلاس مکالمه زبان ایتالیایی

در این دوره های آموزش مکالمه زبان ایتالیایی سری کتاب های سفارت ایتالیا با شما عزیزان کار می شود. این کتاب ها Espresso نام دارند که ورژن جدید این کتب در دوره ها آموزش داده می شود. به طور متوسط هر کتاب در طی 3 ترم در آموزشگاه تدریس می گردد.

شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با کلاس مکالمه زبان ایتالیایی می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

لینک های مرتبط : آموزش مکالمه , آموزش مکالمه زبان انگلیسی , آموزش مکالمه زبان , آموزش مکالمه زبان فرانسه , آموزش مکالمه زبان چینی , آموزش مکالمه زبان اسپانیایی

Related Articles
آموزش MHLE
آموزش زبان آلمانی از پایه
کلاس های تربیت مدرس

یک دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

[…] تمرکز اصلی این دوره ها بر روی مهارت مکالمه زبان ایتالیایی و آمادگی آزمون Esterni  میباشد.تا در کوتاهترین بازه زمانی […]

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *