آموزش زبان ایتالیایی

خانه آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های آموزش زبان ایتالیایی است. زبان شیرین و آهنگین ایتالیایی از خانواده زبانهای هندو اروپایی است و ریشه لاتین دارد. ایتالیایی زبان فرهنگ و هنر، نقاشان معروف، شاعران بزرگ و نویسندگان و فیلسوفان نامی است. این زبان دارای گویش های مختلفی است که در مکالمات مردم شنیده میشوند. اما در سرارسر دنیا زبان استاندارد ایتالیایی را مورد بررسی و یادگیری قرار میدهند که گواه زبان و گویش رسمی کشور ایتالیا ست . زبان ایتالیایی بعنوان زبان رسمی کشور ایتالیا، واتیکان و بخشی از سوییس محسوب میشود که در مکالمات روزمره و رسمی آنها بکار میرود. در کشور ما هدف از آموزش زبان ایتالیایی ادامه تحصیل در دانشگاههای ایتالیا و از طریق قبولی در آزمون سفارت ایتالیا میباشد. و البته کم نیستند کسانیکه صرف علاقه مندی و یا مسایل کاری به فراگیری این زبان مشغول میشوند.

چرا زبان ایتالیایی را در آموزشگاه زبان ایران کمبریج بخوانم؟

آموزشگاه زبان ایران کمبریج مفتخر به برگزاری دوره های یادگیری آموزش زبان ایتالیایی از سطح مبتدی تا سطح پیشرفته میباشد. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با بکارگیری از اساتید Native ، با تجربه و اساتید دانشگاهی به زبان آموزانش این امکان را میدهد که با موفقیت زبان ایتالیایی را فراگیرند و در آزمونهای سفارت امتیاز خوب و مورد قبولی در عرض کمترین زمان ممکن کسب کنند. لازم به ذکر است همانند دیگر زبانهای اروپایی، زبان ایتالیایی نیز دارای 6 سطح از A1 تا سطح پیشرفته C2  میباشد. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با استفاده از کتب Nuovo Epresso که کتب منتخب سفارت ایتالیا در سطح جهانی محسوب میشود، بیش ار پیش این امکان را به زبان آموزان خود میدهد که به سطح بسیار بالایی در آموزش زبان ایتالیایی دست یابند.

آموزش زبان ایتالیایی

آموزش زبان ایتالیایی

همچنین آموزشگاه زبان ایران کمبریج با یاری از کتب La Lingua و سری فیلم های آموزش زبان ایتالیایی امکان یادگیری عمیق تر را برای زبان آموزانش فراهم میسازد. برای دریافت اطلاعات کلی آموزش زبان ایتالیایی میتوانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

شرایط دوره های آموزش زبان ایتالیایی

دوره های آموزش مکالمه زبان ایتالیایی با شرایط زیر در ایران کمبریج برگزار میشوند:

  • آموزش کل دوره از مبتدی تا پیشرفته طی 10 ترم
  • طول هر ترم آموزشی 12 جلسه / 1.5 ماه
  • مدت زمان هر جلسه آموزشی 90 دقیقه
  • برگزاری دوره ها عموما در آخر هفته ها
  • شهریه هر ترم آموزشی 200000 تومان
  • آموزش توسط اساتید خبره

برای اطلاع از روز و ساعت دوره های آموزش زبان ایتالیایی و همچنین برای هماهنگی تعیین سطح ایتالیایی می توانید با مشاورین ما در آموزشگاه زبان ایران کمبریج تماس حاصل نمایید.