یادگیری زبان روسی

یادگیری زبان روسی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های یادگیری زبان روسی به شکل خصوصی ، نیمه خصوصی و گروهی می باشد. اگر قصد یادگیری زبان روسی را دارید به جای درستی مراجعه کرده اید. ما در وب سایت خود راه های یادگیری زبان روسی به شکل رایگان را به شما عزیزان ارایه می دهیم و همچنین دوره های آنلاین و حضوری و غیر حضوری زبان روسی را به شما عزیزان ارایه می دهیم. شما با همراه بودن با وب سایت ما می توانید همواره از این روش های آموزشی به شکل رایگان بهره مند شوید.

یادگیری زبان روسی

یادگیری زبان روسی

چرا یادگیری زبان روسی ؟

یادگیری زبان روسی بسیار مهم است از آن جا که پنجمین زبان جهان محسوب می شود. اگر تنها کسانی که زبان روسی زبان مادریشان می باشند را در نظر بگیریم زبان روسی 144 میلیون صحبت کننده دارد.

آیا یادگیری زبان روسی سخت است؟

بسیاری می پندارند یادگیری گرامر زبان روسی سخت می باشد. این زبان سخت تر زبان هایی مثل آلمانی یا فرانسه نیست. البته اغلب این موضوع به وضوح توضیح داده نمی شود. موضوع این است که اکثر زبان آموزان زبان روسی را با زبان انگلیسی مقایسه می کنند که اکثرا از قبل دانش زبان انگلیسی را در مدرسه یا جاهای دیگر کسب کرده اند. بنابراین بدلیل نداشتن پیش زمینه در ارتباط با زبان روسی گاهی این زبان را زبانی سخت می پنداریم.

شرایط دوره های یادگیری زبان روسی

طول دوره های زبان روسی از مبتدی تا پیشرفته 10 ترم می باشد که هر ترم شامل 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد. هزینه این دوره ها هر ترم 120000 تومان می باشد و این دوره ها به شکل نیمه خصوصی برگزار می گردد.
شما عزیزان می توانید برای اطلاع از دوره ها و روز ها و ساعات کلاس های روسی آموزشگاه زبان ایران کمبریج با مشاورین ما در آموزشگاه تماس حاصل نمایید و با شماره های 88854048 و 88854207 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *