اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای به روز رسانی اطلاعات زبان آموزان و احاطه هر چه بیشتر آنها با مواد کمک آموزشی میباشد. در اینجا به معرفی چند تا از معروف ترین اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون را به شما آیفونی ها معرفی میکنیم. این چند اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون در حیطه های مختلف آموزش زبان به شما عزیزان کمک میکنند.
اولین اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون که به شما معرفی میکنیم برنامه Learn English Grammar میباشد که توسط British Council به صورت رایگان به شما عزیزان ارایه میشود. در ارتباط با این اپلیکیشن آموزش زبان آیفون میتوان گفت که اغلب مردم اهمیت دانش گرامر را نادیده میگیرند در حالی که مانند دیگر مهارتهای زبان ، این مهارت نیز اهمیت و ضرورت خود نیز برخوردار است. این اپلیکشن آیفون به شما کمک میکند تا کرامز را از روشی شیرین بیاموزید و همچنین این اپلیکشن دارای سوالات و تمرینات متفاوتی در حیطه تمامی قسمت های گرامری داراست.

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 1

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 1

دومین اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون که در اینجا به شما معرفی میکنیم ، برنامه WordPower Learn American English Vocabulary میباشد. بزرگترین چالش برای ارتقای سطح واژگان ، تمرین و تمرین و باز هم تمرین میباشد. این اپلیکشن به شما این اجازه را میدهد تا با واژگان ضروری و اصطلاحات روز در زمینه موضوعات مختلف آشنا شوید.

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 2

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 2

از دیگر اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون میتوان از اپلیکشن Learn English Through Stories نام برد. این اپلیکشن به شما این اجازه را میدهد که زبان را از روش سرگرم کننده تری همچون داستان بیاموزید. در روش یادگیری زبان از طریق داستان ، میتوان به جرات گفت که واژگان و کاربرد آنها برای مدت طولانی در خاطرتان میماند.

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 3

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 3

چهارمین اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون EnglishPod on OpenLanguage نام دارد. این اپلیکشن با قابلیت های بسیار خود به شما این اجازه را میدهد که در تمامی سطوح جمله کار کنید و شامل انواع تمرینات حتی ترجمه واژه به واژه نیز میباشد. تنها بدی این برنامه این است که در سطوح جلوتر شما میبایست مبلغ 30 دلار برای استفاده ماهانه و یا 240 دلار برای استفاده سالانه ازین برنامه بپردازید.

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 4

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 4

آخرین اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون که در اینجا به شما معرفی میکنیم Learn English میباشد. این اپلیکشن دارای سری برنامه اموزشی کاملی شامل تمامی مهارت های زبان حتی فایل های تصویری میباشد. تماشای این فایل های آموزش زبان تصویری ، آموزش زبان انگلیسی را بسیار جذاب و سرگرم کننده میکند.

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 5

اپلیکشن آموزش انگلیسی آیفون 5

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای ارایه جدید ترین اخبار آموزش زبان به شما عزیزان میباشد. شما میتوانید جهت مشاوره رایگان در زمینه زبان های خارجی با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا از طریق بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Related Articles

5 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

سلام
یه دیکشنری خوب برای ایفون میشه معرفی کنید؟

پاسخ

سلام بستگی و به سطح و نیازتون داره اما اگر دیکشنری انگلیسی به انگلیسی بخواهید وبستر خیلی خوبه که هم در اندروید موجود است هم در آیفون

پاسخ

salam aya in application moshabehe digei ham dare ? yani kamelan boomi va barname nevisish be ohdye khodetoon boode ? ya na

پاسخ

سلام خیر از برنامه هایی استفاده می کنیم که عمومیت دارند و برای همه قابل دسترس هستند

پاسخ

سلام بله از طریق این اپلیکشن ها و نرم افزار ها آموزش می دهیم

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *