آموزش ژاپنی برای مبتدی ها

Admin
دیدگاه‌ها برای آموزش ژاپنی برای مبتدی ها بسته هستند

آموزش ژاپنی برای مبتدی ها

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده دوره های خصوصی و نیمه خصوصی آموزش ژاپنی برای مبتدی ها تا سطوح پیشرفته می باشد و در اینجا به چند نکته در ارتباط با آموزش ژاپنی برای مبتدی ها اشاره می کنیم.

آموزش ژاپنی برای مبتدی ها

آموزش ژاپنی برای مبتدی ها

اطلاعات اولیه پیرامون آموزش ژاپنی برای مبتدی ها

زبان ژاپنی بر عکس زبان انگلیسی و دیگر زبان های لاتین دارای سه سیستم نوشتاری Hiragana ، Katakana ، Kanji می باشد. به همین ترتیب زمان های گرامری متفاوت و بیشتری نیز در این زمان بر اساس درجه رسمی بودن نیز وجود دارد.

در اینجا به چند نکته برای شروع آموزش ژاپنی برای مبتدی ها شما را آشنا می کنیم

1. بدون راهنمایی و نظارت فردی حرفه ای به آموزش نوشتار ژاپنی نپردازید.

گرچه آموزش نوشتار Hiragana و Katakana در سیلابس هایش کار چندان سختی نیست اما به تنهایی به این آموزش نپردازید.

2. از بخش های سخت دوری نکنید.

شاید در ذهنتان بگویید که بعدا این بخش را می خوانم اما به هیچ عنوان این کار را نکنید. بخش های اول آموزش ژاپنی برای مبتدی ها مربوط به اسامی اعضای خانواده ، اعلام زمان و اصول پایه زبان می باشد. در بخش های اولیه لازم است که همه نکات را از ابتدا دنبال کنید و پله پله پیشرفت کنید.

3. از مواد آموزشی مناسب استفاده کنید.

انتخاب یک کتاب آموزشی ضعیف می تواند کل روند آموزشی شما را زیر سوال ببرد. خوشبختانه امروزه کتاب هایی همچون Genki و یا Japanese for busy people وجود دارد که بسیار در روند یادگیری موثر می باشد. این کتب به عنوان راهنمای یادگیری شما نقش بزرگی در یادگیری شما خواهند داشت.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده راهکار های آموزش مکالمه زبان ژاپنی برای مبتدی ها و همچنین دیگر گروه های آموزشی و همچنین تمامی زبان های خارجی می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره ها و ساعات و روز دوره های مختلف با مشاورین ما در آموزشگاه تماس حاصل نمایید.

Related Articles