دوره آموزش زبان نوروژی

دوره آموزش زبان نوروژی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره آموزش زبان نوروژی برای علاقه مندان و مهاجران به کشور نوروژ می باشد. دوره آموزش زبان نوروژی با توجه به سطوح زبان آموزان که البته عموما مبتدی هستند برگزار می شود و اصولا در روز های آخر هفته برگزار می شود. این دوره ها به شکل نیمه خصوصی و خصوصی برگزار می شود که در ادامه به ارایه توضیحات بیشتر در این باره میپردازیم.

مشخصات دوره آموزش زبان نوروژی

دوره آموزش زبان نوروژی به شکل خصوصی شامل دوره ی 30 جلسه ای می باشد که یک سطح کامل از زبان را پوشش می دهد. این سطح می تواند از مبتدی تا متوسط یا از متوسط تا پیشرفته باشد. مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه می باشد و ساعت و روز دوره ها به انتخاب زبان آموز می باشد. پیشنهاد آموزشگاه برای تعداد جلسات در داخل هفته 2 الی 3 جلسه در هفته می باشد اما این موضوع نیز به نظر زبان آموزان بستگی دارد. دوره های آموزش خصوصی زبان نوروژی امکان برگزاری در محل آموزشگاه و یا محل مورد نظر زبان آموز را نیز دارد.

دوره های آموزش زبان نوروژی همچنین به شکل دوره های نیمه خصوصی نیز در آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار می شوند. این دوره ها به شکل کلاس های 4 الی 7 نفره می باشد و در مجموع از مبتدی تا پیشرفته شامل 10 ترم 1 ماهه می باشد. هزینه و شهریه هر ترم زبان نوروژی 180000 تومان می باشد. مدت زمان هر جلسه 90 دقیقه می باشد که طول هر ترم آموزش نیمه خصوصی نیز 10 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره در تلاش برای ارتقای سطح زبانی شما عزیزان می باشد. شما عزیزان می توانید با مشاورین ما در ایران کمبریج تماس حاصل نمایید و شرایط و روز و ساعت دوره ها را نیز به شکل دقیق تری جویا شوید . شماره های تماس آموزشگاه شامل 88854048 و 88854207 می باشد.

Related Articles

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *