یادگیری سوئدی

یادگیری سوئدی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های یادگیری سوئدی می باشد و در اینجا به ارایه توضیحاتی برای یادگیری سوئدی به شما عزیزان می پردازیم.

یادگیری سوئدی

یادگیری سوئدی

استراتژی های یادگیری سوئدی

1. مدیریت زمان و مرتب بودن از بزرگترین مزایا برای موفقیت است.

برنامه شخصی خود را بر اساس لهدلف ولقعی خود برای پیشرفت خود در زبان سوئدی به طور هفتگی بسازید. این اهداف می بایست شامل هر 4 مهارت مهارت های ارتباطی شامل Speaking و Listening و Writing و Reading باشد. این مهارت ها می توانند به همراه مهارت Pronunciation و تکنیک های یادگیری Vocabulary نیز باشند. روزانه زمانی را برای تمرین یادگیری و آموزش زبان سوئدی اختصاص دهید.

2. یادگیری زبان زمان می برد.

این امری غیر ممکن است که در ظرف مدت زمان چند هفته زبانی را بیاموزید. در این روند ایرادات و اشتباهات شما واضح می شود و در روند پیشرفت شما بسیار موثر خواهد بود. سعی کنید تا نقاط مشکل را بدانید و روی آن ها تمرکز کنید تا بتوانید پیشرفت خوبی در آن زمینه داشته باشید.

3. برروی استراتژی های یادگیری زبان مناسب با خود تمرکز کنید.

زبان آموزان موفق از استراتژی هایی که برایشان مناسب است آگاهند و بهترین روش را برای یادگیری زبان استفاده می کنند و بکار می برند. برخی از افراد با دیدن فیلم ، برخی با گوش کردن بسیار ، برخی با حفظ کردن ساختار ها و …. شما می بایست بهترین روش را در خود بیابید و از آن بیشتر بهره بگیرید.

4. سعی کنید در ارتباط با فرهنگ سوئد نیز مطالعاتی داشته باشید.

یادگیری زبان شامل مهارت و دانش فرهنگی آن کشور نیز می باشد. برنامه های تلویزیون سوئد را تماشا کنید و می توانید به صفحات اینترنتی سوئدی نیز رجوع کنید.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های یادگیری سوئدی می باشد این دوره ها به شکل گروهی ، نیمه خصوصی و خصوصی می باشد . برای اطلاع از مشخصات دوره ها می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *