ثبت نام آزمون تافل (TOEFL)

Admin
دیدگاه‌ها برای ثبت نام آزمون تافل (TOEFL) بسته هستند

ثبت نام آزمون تافل (TOEFL)

آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های مختلف آمادگی آزمون تافل و همچنین مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون تافل(TOEFL) میباشد.
برای ثبت نام آزمون تافل در حال حاضر دو نوع از آزمون تافل به شکل اینترنتی (TOEFL ibt ) و کاغذی (TOEFL pbt) موجود میباشد که وابسته به محل زندگیتان باید بررسی لازم را بعمل بیاورید که کدام نوع از آزمون تافل در محدوده شما برای برگزاری موجود میباشد. در سراسر دنیا 96 درصد ثبت نام آزمون تافل مربوط به آزمون تافل اینترنتی یا همان TOEFL ibt میباشد و تنها در مناطقی که امکان برگزاری و ثبت نام آزمون تافل از طریق اینترنتی نمیباشد برگزار میشود. لازم به ذکر است که بدانید آزمون تافل اینترنتی (TOEFL ibt ) برای پذیرش در دانشگاههای خارجی مطلوبتر است ازین رو که این نوع از آزمون تافل هر چهار مهارت اصلی شما را می آزماید.

زمان ثبت نام آزمون تافل

ثبت نام آزمون تافل بصورت 24 ساعت شبانه روز و در طی 7 روز هفته امکان پذیر میباشد. لازم به ذکر است در هنگام ثبت نام آزمون تافل حتما به مهلت ثبت نام تاریخ مورد نظر خود دقت کنید. جالب است که بدانید پس از ثبت نام آزمون تافل (TOEFL) ایمیلی برای تاییده یا همان Confirmation برای شما ارسال میگردد.

1247837368

دوره آموزش تافل

 

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های متفاوتی برای آمادگی آزمون تافل میباشد. طول این دوره ها بسته به سطح شما و زمان شما میتواند شامل دوره های آمادگی آزمون تافل 2-4 ماهه ، 6 ماهه و یا یکسال باشد. بهتر است قبل از ثبت نام آزمون تافل از کافی بودن و مناسب بودن سطح زبانی خود اطمینان لازم را کسب نمایید و پس از آن اقدام به ثبت نام آزمون تافل کنید. مشاورین و کارشناسان آموزشگاه انواع مشاوره جهت شرکت در آزمون تافل و یا ثبت نام ازمون تافل را به زبان آموزان ارایه میدهند. برای اطلاع دقیق از تمامی دوره های تافل و دوره های عمومی قبل از آن میتوانید با شماره تماسهای 88854048 و 88854207 تماس حاصل فرمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت رسمی آموزشگاه زبان ایران کمبریج سوالات خود را با مشاورین ما در میان بگذارید.