کلاس خصوصی زبان

کلاس خصوصی زبان
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره های مختلف آموزش زبان های خارجی میباشد. این آموزشگاه همچنین برگزار کننده کلاس خصوصی زبان های مختلف میباشد.

tutor-2
از مزیت ها ی کلاس خصوصی زبان میتوان به بهره گیری کامل و همچنین کاهش زمان یادگیری اشاره کرد. بسیار ند کسانی که تمایل و انگیزه لازم برای یادگیری زبان را دارند اما تمایل به صرف وقت زیاد را برای فراگیری این مهارت ندارند. کلاس خصوصی زبان بر اساس سطح اصلی شما و نیاز شما برنامه ریزی شده و تمامی نقاط قوت و ضعف شما در آن مورد ارزیابی و بررسی قرار می گیرد.
بهترین راه فشرده و پر کارایی یادگیری و آموزش زبان ، شرکت در کلاس خصوصی زبان میباشد. در کلاس خصوصی زبان میزان انگیزه و توانایی زبان آموز بسیار بالا میرود. یکی از مهم ترین مزایای کلاس خصوصی زبان این است که اتلاف وقتی در مسیر رفت و برگشت و یا هزینه های جانبی دیگری ندارید. این در حالتی است که حتی کسانیکه بدلایل مشکلات متفاوت قادر به رفت و آمد در شهر نمی باشند میتوانند از مزایای کلاس خصوصی زبان استفاده کنند.
منعطف بودن کلاس های خصوصی زبان از دیگر ویژگی ها ی کلاس زبان می باشد. شما میتوانید با توجه به تمام نیاز های شما و زمان بندی شما کلاس ها را طراحی و برنامه ریزی کنید.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزار کننده دوره ها ی مختلف زبان های خارجی به شکل گروهی و خصوصی میباشد. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از شرایط دوره ها ی خصوصی و یا اطلاع از ساعت و روز دوره های عمومی با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت رسمی آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

Related Articles
خط انگلیسی
مهارتهای آیلتس
هزینه آیلتس

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

hududan cheghad jalase khoosoosi niaze ke zabano yad begire kesi? hazinehash kheili balas?

پاسخ

با درود فراوان
بستگی به زبان مورد نظر شما و همچنین سطح کنونی شما در آن زبان دارد ولی در حالت کلی بین 20-55 جلسه آموزش زبان ها می تواند در دوره های خصوصی به ثمر رسد

پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *