دوره ttc چیست

دوره ttc چیست ؟

برای پاسخ به سوال اینکه دوره ttc چیست میبایست در ابتدا اشاره کرد که این دوره مخفف Teacher Training Course میباشد. دوستانی که از سطح زبان خوبی برخوردارند و علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستند می توانند در دوره ttc شرکت نمایند. آموزشگاه زبان ایران کمبریج با ارایه مدرک معتبر در انتهای دوره این امکان را به شما عزیزان میدهد تا از موقعیت خوبی در زمینه تدریس زبان برخوردار شوید. در ادامه به ارایه اطلاعات پیرامون اینکه دوره ttc چیست و پاسخ به سوالات مشابه می پردازیم.

دوره ttc چیست

دوره ttc چیست

دوره ttc چیست و مباحث ttc

در دوره ttc زبان انگلیسی به تمامی متد های آموزش زبان انگلیسی اشاره می شود. ارایه این متد ها باعث می شود دید خوبی نسبت به علم و فلسفه تدریس زبان بدست آورید. این مباحث زیر ساختهای Methodology زبان می باشند.

ارایه شیوه های گوتاگون تدریس و عملی کردن راهکار های مختلف هنگام کلاس برای در موقعیت قرار دادن شما عزیزان از دیگر موارد آموشی می باشد. شما عزیزان بارها در شرایط تدریس واقعی مهارت ها قرار می گیرید و راهکارهای گوناگون به شما ارایه می شود.

تدریس زبان تنهای یک علم نیست. اداره و مدیریت کلاس و زبان آموزان به میزان علم شما دارای اهیمت می باشد. از مباحث کلیدی تدریسی در این دوره ها آموزش مدیریت کلاس می باشد.

ارایه تکنیک ها و نکات کلیدی تدریس و ویژگی های یک مدرس موفق نیز از دیگر ویژگی های دوره های ttc می باشد.

در طی دوره این امکان به شما داده می شود تا کلاس های آموزشی زبان را در ایران کمبریج نیز Observe کرده و تمام مواد آموزشی خود را با آنها تطبیق دهید.

شرایط اخذ مدرک ttc

برای دریافت مدرک ttc در اناهای دوره نیاز است شما عزیزان آزمونی از مواد تبوری دوره و همچنین آزمونی عملی نیز انجام دهید. آزمون تیوری از مباحث گفته شده در کلاس می باشد و علم تدریس شما عزیزان را می سنجد. آزمون عملی نوع عملکرد شما را بعنوان یک مدرس زبان در کلاس درس می سنجد.

شما عزیزان پس از گذر از مرحله آزمون می توانید مدرک ttc را کسب نموده و لازم به ذکر است مدرک TTC آموزشگاه زبان ایران کمبریج به راحتی قابل ارایه به تمامی نهاد های داخلی و حارجی می باشد.

امیدواریم با اشاره به نکاتی پیرامون اینکه دوره ttc چیست ، پاسخی به سوالات شما عزیزان داده باشیم. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید.ففز

Related Articles
تسک 3 Speaking آیلتس
یادگیری Listening
نمره دهی آزمون تافل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *