آموزش لهجه عربی

آموزش لهجه عربی

آموزشگاه زبان ایران کمبریج برگزارکننده دوره های آموزش زبان عربی می باشد. از مهم ترین عوامل یادگیری زبان عربی آموزش لهجه عربی می باشد. در اینجا به برخی از نکات آموزش لهجه عربی اشاره می کنیم.

در آموزش لهجه عربی لازم است که برخی از قوانین ابتدایی تلفظی و لهجه ای زبان عربی می توان به نکته تلفظی حرف “پ”  می باشد. لازم است که بدانید حرف “پ” در زبان عربی تلفظ نمی شود. در آموزش لهجه عربی بجای “پ” از حرف “ب” استفاده می کنیم. بنابراین بسیاری از زبان آموزان زبان عربی با تلفظ کلماتی ازین قبیل به مشکل میخورند. برای مثال در تلفظ کلمه “پپسی” آن را “ببسی” تلفظ می کنند.

arabic-perfect-your-accent (1)

همچنین در آموزش لهجه عربی حرف “ر” را با حرف “د” جایگزین می شود. البته در زبان عربی “ر” نیز وجود دارد که از تلفظ “ر” عادی غلیظ تر می باشد.

جالب است که بدانید عرب زبانان روی تلفظ زبان خود بسیار تاکیید دارند و از این رو آموزش لهجه عربی از اهمیت بالایی برخوردار است. شاید به همین دلیل است که حتی عرب ها در هنگام یادگیری دیگر زبان ها نیز لهجه خود را همچنین پیروی می کنند.

سعی کنید در هنگام آموزش زبان عربی زباد لحن خود را آهنگین و یا با سرعت نکنید زیرا از این رو ممکن است لهجه ای پاکستانی و یا هندی به خود بگیرید.

اگر می خواهید وابسته به منطقه و یا ناحیه ای که زبان عربی را برای آن احتیاج دارید ، می بایست به تلفظ تک تک حروف آن دقت کنید زیرا هر ناحیه ی عربی لهجه خاص خود را دارد.

آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره برگزار کننده دوره های آموزش زبان عربی با آموزش لهجه عربی نقاط مختلف می باشد. شما عزیزان میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از روز و ساعت و شرایط دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207  تماس حاصل نمایید و یا با مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 

 

You must be logged in to post a comment.