آموزش انگلیسی از طریق فیلم

آموزش انگلیسی از طریق فیلم
آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره ارایه دهنده شیوه های نوین و جدید آموزش زبان انگلیسی میباشد. آموزش انگلیسی از طریق فیلم از روش هایی است که امروزه طرفداران خاص خود را دارد. باید بدانید که اگر دوستی ، آشنایی یا فامیلی به شما گفت که بجای کلاس های زبان انگلیسی و خواندن کتاب به آموزش انگلیسی از طریق فیلم بپردازید ، باید این موضوع را در نظر بگیرید که فیلم های زبان انگلیسی برای خود انگلیسی زبانان ساخته شده است و برای زبان آموزان طراحی نشده است بنابراین سرعت صحبت کردن بسیار بالاست و تمام فیلم مانند زندگی واقعی در یک کشور انگلیسی زبان پیش میرود.

یبسی
آموزش انگلیسی از طریق فیلم روش خوبی است زیرا فیلم ها منشا اصلی زبان طبیعی و واقعی میباشند. بنابراین فیلم منبع خوبی برای یادگیری لغات و اصطلاحات پر کاربرد و به روز زبان انگلیسی میباشد. راهی بهتر از آموزش انگلیسی از طریق فیلم برای یادگیری زبان روزمره و زبان محاوره وجود ندارد. از طرفی دیگر میتوان گفت از آنجایی که فیلم ها جذاب و سرگرم کننده هستند، آموزش انگلیسی از طریق فیلم میتواند بسیار جذاب و تاثیر گزار باشد. تماشای فیلم این خوبی را نیز دارد که حتی شما در حالت خستگی نیز میتوانید از آموزش آن استفاده کنید. تماشای فیلم به زبان انگلیسی همچنین درکی از فرهنگ انگلیسی زبانان به شما میدهد و شما مطالب بسیاری از مکانها معروف و مهم آن ها نیز بدست می آورید.
آموزش انگلیسی از طریق فیلم همچنین مهارت درک مطلب و Listening شما و همچنین تلفظ صحیح شما را نیز تقویت می کند.
آموزشگاه زبان ایران کمبریج ارایه دهنده دوره های مختلف زبان انگلیسی میباشد. شما عزیزان میتوانید برای اطلاع از روز و ساعت دوره ها با شماره های 88854048 و 88854207 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به بخش تماس با ما وب سایت آموزشگاه زبان ایران کمبریج همواره با مشاورین ما در ارتباط باشید.

2 دیدگاه ها. ارسال دیدگاه جدید

کلاسی هست که فقط برای این منظور باشه؟

سلام
تنها برای این منظور خیر
این نوع کلاس ها عموما همراه با تلفیقی از مهارت مکالمه می باشد.

You must be logged in to post a comment.